Chlap snů

Chlap snů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468088/bmid_chlap-snu-cvR-468088.jpg 4 686 686

Je to pan Dokonalý. S velkým D. Však víte, koho myslím – hrdinu snad každé romantické knížky. Šíleně bohatý a vlivný chlap, který má vlastní společnost a navíc je zatraceně sexy. Žije v luxusním střešním apartmá. V posteli je zvíře. A má obrovský… gauč. Taky je to trochu cvok, ale na druhou stranu skrývá jedno velké tajemství, po jehož odhalení vám bude jeho chování dávat dokonalý smysl – nakonec zjistíte, že i když jste ho ze začátku jen stěží mohly vystát, teď se vám z něj podlamují kolena. Přesně takového mám na mysli. A přesně takového jsem našla. Jsem spisovatelka, která pátráním po té pravé múze strávila celé roky. Teď, když vím, že existuje, je moje mise jasná. Bude to brnkačka. Jasně, mám svoje mouchy, ale jinak jsem skvělá partie. Problém je, že jsem udělala blbost. A on mě teď nesnáší. Naneštěstí pro něj je to můj pan Dokonalý. A bude mě zbožňovat… Ať už chce nebo ne.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

That Guy , 2018

Zomy
30.06.2021 3 z 5

Tohle je teda dobrá fantasmagorie. A taky bláznivá, hodně bláznivá, romantická komedie.

Penelope mě na začátku dost rozčilovala, ale pak jsem si zvykla - nejen na ni, ale celkově na vyznění téhle knížky. Z poloviny jde o erotický román a z té druhé půlky se erotickým románům vysmívá.

Příběh jako takový je velice jednoduchý, chvílemi pro mě až zmatený a nelogický. Ale hlavním cílem autorky bylo bezpochyby pobavit a to se jí rozhodně povedlo, protože to bylo skutečně místy hodně vtipné. Jen slovo vagína bych proškrtala alespoň o polovinu.

Že bych si z toho sedla na zadek, to nesednu a že bych se těšila, až si knížku přečtu znova, to taky ne, takže za mě tak 3,5 hvězdy.

Wabinka
29.06.2021 5 z 5

Dlouho jsem se u čtení nebavila tak jako tady. Chemie mezi trochu ztřeštěnou Penelope a Jakem, jejím Chlapem snů, fungovala skvěle. Že vše bylo až pohádkově dokonalé? A proč by ne? Na krásné a k tomu vtipné pohádky nebudu velká nikdy....Doporučuji.

Culda
28.06.2021 5 z 5

tak tohle je aspoň něco .... žádné klišé erotických románů :D pořádně sexy oddychovka s velkou dávkou humoru při kterém se musíte zasmát nahlas :D neskutečně jsem se bavila, vypla jsem u toho a rozhodně doufám v pokračování v podání nejlepších přátel hlavních hrdinů :D

Mě snad jebne Penelope!! :D

Ellinek
25.06.2021 5 z 5

Když jsem v edičním plánu četla tuhle anotaci, věděla jsem, že tohle si musím přečíst, protože to znělo prostě bombově. A...ono to taky takové bylo! Nebudu stepovat, ale lusknutí prsty a vzdušné pistolky se právě staly součástí mého slovníku!
Ach, tak upřímně a čistě jsem se u podobné knihy dlouho nepobavila. Penelope byla skvělá, ale přejmenovala bych ji, protože to už je třetí Penelope za krátkou dobu, o níž čtu, tak si vymyslete i jiná jména. :D Bavily mě její myšlenkové pochody, její prostořekost, i když místy to s tím sebevědomím krapet přehánělo, ale dalo se to odpustit. Jake byl správný chlap, takový, o jakém asi sníme každá, a Cam byl hlavní vedlejší hrdina! Doufám, že se tohle zvrhne v sérii jako Objekty touhy a přijde další díl o Camovi, kde budeme ale zároveň po očku sledovat další vývoj vztahu Jakea a Pepe.
Ach jo, to byla vážně prča. Čtivé, vtipné, osvěžující, milé, něco, co prostě v tu správnou chvíli nutně potřebujete. Smála jsem se nahlas a jsem vážně v šoku, že se teď v edici Red urodily tituly na úrovni. :D Mé srdce plesá!

Knihomolka97
22.06.2021 5 z 5

Tak tohle bylo něco! Už od první věty jsem věděla, že to bude příběh přesně pro mě. Bylo to zatraceně vtipné, bláznivé, milé, žhavé, vášnivé. Skvělá romantická zápletka i erotické scény.
Jediný malinký problém jsem chvilkama měla s hlavní hrdinkou Penelope. Sebevědomí na rozdávání, to svět neviděl. Líbila se mi její prostořekost a crazy osobnost, byla prostě svá a fakt skvělá, ale troška pokory ( :) ) by neuškodila. Na můj vkus někdy až přeháněla a asi jsem se tvářila stejně jako Jake. :D
Jake byl opravdu Chlap snů s velkým CH. Hodně jsem si oblíbila i jeho nejlepšího kamaráda/asistenta? :D Cama. A potěšil mě epilog.
Nemám srdce na to, abych dala méně než 5/5.

Pedruska01
21.06.2021 5 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože anotace nezněla až tak klasicky, jak by se mohlo u tohohle žánru zdát. O to víc mě to zajímalo, a tak jsem neváhala a pustila se do ní. Styl byl skvělý, seděl mi, bylo naprosto super, jak ta kniha byla vtipná - popisek na knize, že je to sexy romantická komedie to fakt vystihoval a četlo se to úplně samo. Autorka předvedla, že umí.
Hlavní hrdinka Penelope byla skvělá. Neuvěřitelný éro. Doslova. Hrozně mě bavila svým humorem, hned od prvních stran jsem si ji oblíbila. Získala si mě hned, měla jsem jí fakt ráda. Neměla jsem proti ní absolutně nic. Prostě taková spisovatelka, která se velmi netradičně chopila příležitosti k její další knize. Spadla do toho hodně velkou náhodou, snahou pomoci/pomstít svou nejlepší kamarádku, vlastně to začalo psím lejnem, což už samo o sobě něco vypovídá. Její věčné poznámky, střelenost, upřímnost, prohlašování myšlenek nevědomky nahlas a vystupování mě bavili. Hodně jsem se nasmála, hodně dobrá hrdinka, která se s ničím nemazala.
Druhý hlavní hrdina Jake anebo jak ho titulovala Penelope - Chlap snů, se mi líbil. Oblíbila jsem si ho a ani u něj jsem neměla nic, co by se mi vadilo. Byl to prostě podnikající, mladý, dobře vypadající boháč, kterému se do bytu vkradla nějaká totálně šáhnutá ženská, s čím se musel vypořádat. Musel s ní mít hodně trpělivosti, co se začátku týče, ale zvládnul to na jedničku. Myslím, že si to užíval, protože to fakt stálo za to. Taky musím zmínit jeho kamaráda Cama, který mi tak trochu ukradl srdce. Neměl sice tolika prostoru, ale když už, tak jsem si to užila. Byl super, vtipný a dle popisu stojí za to. Byla jsem ráda, za jeho konec alias epilog, který mu patřil. Mimo jiné, super nápad, že epilog patří jiné postavě. Jasně, bylo tam především o hlavní dvojici zmiňováno, ale i tak! Byla to dobrá potencionální nabídka na jeho příběh, který bych si celkem ráda přečetla, abych byla upřímná.
Ti dva hlavní hrdinové dohromady mě bavili, tak nějak se vyvažovali a dost to sedělo. Střetli se dva naprosto odlišné světy, a to velkou náhodou, jak už to bývá, které se museli navzájem přizpůsobit a zvyknout si na sebe. Zažili pár společenských akcí, postelových akcí (dvoulitrová láhev Coca Coly, lékařské termíny? :D) a pak došli k uvědomění, že pro sebe něco znamenají. Líbilo se mi, že to nahlas nikdo z nich neřekl - sobě navzájem především, a tím pádem to vedlo k domněnkám, i přesto, že tam někdo něco zaslechl a viděl. Konec byl tradičně-netradiční, ten, co je v takových těch knížkách, co měla na mysli Penelope anebo v jejím oblíbeném filmu Pretty woman, jen vtipnější. A mě se to líbilo. Hodně.
Kniha se může zdát jako klišé, ono to svým způsobem i je, ale je to zároveň něco trochu jinýho, obzvláštněného. Mě se to hrozně líbilo, dost jsem se zasmála a pobavila. Hodně, hodně povedená kniha. Jsem naprosto spokojená, nemám nic, co bych vytkla. Krásně to plynulo, nedrhlo to, stále se něco děje. Takže pokud máte rádi takový žánr a chcete se pobavit, tak rozhodně doporučuju a samozřejmě hodnotím plným počtem! Tohle si to zaslouží. :)

georginaa
20.06.2021 5 z 5

Řekla bych, že Penelopa nebyla jen divná, šílená, ale doslova ztřeštěná - v dobrém slova smyslu. Věděla co by chtěla a o to se snažila, i když úplnou náhodou se dostala někam, kam vůbec neměla naplánováno. Však osud tomu chtěl, jen musí přesvědčit toho Chlapa snů, aby se do ní zamiloval. Velice poutavé a humorné čtení.

láska humor pro ženy milostné romány erotika romantika

Autorovy knížky

Kim Jones