Chci mámu i tátu

Chci mámu i tátu https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89172/mid_chci-mamu-i-tatu-L5C-89172.jpg 4 28 28

Román je příběhem sedmiletého Lukáše, který těžce prožívá krizi manželství svých rodičů. Chlapec, jehož psychické trauma umocňuje i zhoršený zdravotní stav, má velké obavy, že by mohl o svého tatínka přijít. To, že je dítěti nejlépe v úplné rodině, nakonec pochopili i Lukášovi rodiče. Kéž by to pochopily tisíce rozvádějících se okolo nás…... celý text

zuzka9813
31.08.2018 3 z 5

Četla jsem kdysi dávno hodně dobrá kniha. která pojednává o pocitech dítěte při rozpadu vztahu rodičů. Sam luky se potýká s psychickými problémy projevující se tiky ve tváři.

Ann98
08.03.2018 5 z 5

Celkem to šlo. Román pojednává o krizi současného manželství, kterou těžce prožívá sedmiletý chlapec. Je naprosto jasné, že dítě v tomto věku potřebuje oba rodiče a už je natolik chápavé, že pozná, že to rodičům neklape a o jednoho z nich by mohl přijít. Asi jsem od toho očekávala více. Čekala jsem, že tam bude více popisována "psychologická" stránka. Přečíst se to ale dalo.

medlovice
03.06.2017 1 z 5

Knížky pro děti se mi od Řeháčkové líbí. Mají to kouzlo dětské bezstarostnosti a dobrodružství. Ale tato knížka pro dospělé mě nebavila od začátku . Markétě bych dala týden v mé kůži - ráno brzy vstát nakrmit slepice, kačeny, prase, králíky a zbytek a přešla by ji chut na nevěru a nuda. Viktorovi stači navařit a když se jen dívá po pěkné tvářičce tak jednu radu, Je to její mozek , který bude vychovávat tvoje děti ne její tvářička. Takže dobře ti tak. A Lukáš ten mi pil krev jak pijavice. Nesympatičtí hrdinové ale další dětské přečtu ráda.

EvikU.
08.04.2017 4 z 5

Zajímavý příběh k zamyšlení. Většinou si jdou za svým a na děti se neohlíží. Čte se pěkně. Doporučuji.

smejkalova.m
16.06.2014 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, tato spisovatelka má samé krásné knihy. Doporučuji

sandys
20.08.2013

Kniha je překrásně psaná, čte se jedním dechem. Všem moc doporučuji.

kika 13
20.01.2013 3 z 5

Napínavý příběh o obyčejném lidském štěstí.