Chatrč z kostí

Chatrč z kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/3863/chatrc-z-kosti-3863.jpg 3 20 4

Kniha nabízí napětí, vzrušení, nečekané zápletky, skvělou zábavu. Líčí prázdninové dobrodružství dvou nerozlučných přátel Samuela Schwarze a Jeremiáše Záruby. V lese řádí nebezpeční pytláci a chlapce sleduje podivný muž. Kdo je tento člověk-skřet, který žije v lesní chatrči? Chlapci zjistí, že dveře, okenice, část střechy jeho chatrče a plot kolem ní jsou z kostí. Nejsou to však kosti zvířecí...... celý text

Vydáno: , Pavel Dolejší

kristyna.havlov
03.04.2022 4 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala jen kvuli ctenarske vyzve. Kniha je tenoucka, ma neco pres 100 stranek, za dva dny jsem ji mela prectenou. Pribeh byl poutavy, o dvou 13ti letych chlapcich, kteri zazivaji dobrodruzstvi u sveho dedy. Skrtam jednu hvezdicku za cteni spise pro nactilete, nez pro dospele. Posledni kapitola o rodicich mohla byt klidne vyskrtnuta, bylo uplne predvidatelne jak to dopadne. Z knihy je i pekne ponauceni, ze ne vzdycky ma clovek dat na vzhled :)

Chabuba
11.05.2019 5 z 5

Příběh dvou kluků, kteří chtějí strávit prázdniny u dědečka. Zažijí různá dobrodružství a pochopí, že člověka nemohou soudit podle toho, jak vypadá.

Isew
10.05.2019 4 z 5

Prázdninové dobrodružství dvou kluků. Atmosférou to připomíná film Pod trnkovým keřem. Příroda, kamarádství, pytláci, tajemný muž, dobrodružství. Nemyslím, že je to spíš pro kluky. Já si to užila, stejně tak i moje dcera.

Kiki C.
04.08.2012 2 z 5

Tuto knihu jsem několikrát rozečetla a vždy jsem přestala na stejném místě. Ale nakonec jsem se dokopala k tomu, že jí přečtu celou. Doporučuji spíše pro kluky, kolem 11 let.

Petra Vaisová
česká, 1973
2007  73%Román pro dívky
2006  69%Chatrč z kostí
2005  40%Příhody kapky Katky

Kniha Chatrč z kostí je v