Channeling

Channeling https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93527/channeling-93527.jpg 5 7 3

Jak se spojit se svým duchovním průvodcem Tato kniha se může stát průlomem, který urychlí váš růst a otevře vám dveře k hlubšímu sebepoznání. Pokud jste v channelingu již zkušení, můžete v ní získat inspiraci, jak své schopnosti prohloubit. Pokud jste na začátku cesty, máte v rukou praktickou učebnici, která nabízí jednoduché a bezpečné postupy a mnoho praktických cvičení.... celý text

Chytuš
09.01.2024 5 z 5

Zajímavě zpracovaný návod na spojení s duchovními průvodci. Je zde plno praktických rad, takže pokud se chce někdo napojit, určitě to podle uvedených postupů zvládne. Knížka je čtivá i pro ty, kteří si na channeling sami netroufají a jen se o channelingu chtějí dozvědět víc.

nanynka988
09.09.2016 5 z 5

Velmi dobře čitelný úvod a návod ke komunikaci s našimi světelnými průvodci :)

sira
11.07.2016 5 z 5

Skvěle popsaný způsob, jak se každý z nás může naučit channelingu. I přesto, že je kniha v podstatě velmi systematická a obsahuje všechny základní informace o celém procesu, tak je psaná velmi čtivě. Pokračuji v čtení knih od těchto autorů - opravdu krásně popsané s praktickými radami.

esoterismus, ezoterika

Autoři knihy