Chalupáři - Nová generace

Chalupáři - Nová generace https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424079/bmid_chalupari-nova-generace-Cuc-424079.jpg 2 5 5

Strýček Bořek se po letech vrací do Prahy z USA, kde jako burzovní hráč zkrachoval. Ke klidné penzi v domovině chce užít byt na Malé Straně, který ještě před sametem jako emigrant opustil. Ovšem v onom bytě žijí chudí příbuzní a rozhodně jej nemíní uvolnit. A tak je strýček Bořek, stejně jako dávný Evžen Huml - revizor v invalidním důchodu, okolnostmi přesvědčen k tomu, aby se z Prahy odstěhoval na venkov, kde bude mít klid a pohodu. Nu, samozřejmě je vše úplně jinak…... celý text

jprst
29.08.2020 odpad!

Propadák plný trapného humoru.

alnahu
27.08.2020 2 z 5

Také mě začátek knihy bavil a připadal mi humorný.Příprava rodiny na příjezd strýčka z Ameriky -byla velice zábavná -připravili mu uvítací hostinu chleba se sádlem a nejlevnější víno ,jaké se prodávalo-ať strýček vidí ,jak jsou chudí .To ještě netušili,že je on na tom ještě hůř a dělá si zálusk na jejich byt,který kdysi opustil.Ale bohužel se děj změnil a kniha mi přestala bavit.

Pantarei
09.03.2020 1 z 5

Nápad vypadal humorně, ale nebyl.

mariva
12.12.2019 3 z 5

Zpočátku jsem se nad knihou dobře bavila a byla to docela legrace. Ke konci už autor začal příliš tlačit a snažil se o humor za každou cenu, často i za cenu vulgarit, které mi ke knize vůbec nesedly. Škoda, vypadalo to na výbornou zábavu. Stačilo trochu ubrat a udržet původní tempo.