Cestou fak it - Malá kniha, velká moudrost

Cestou fak it - Malá kniha, velká moudrost https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132488/cestou-fak-it-mala-kniha-velka-moudrost-132488.jpg 4 99 19

Bohatě ilustrovaná kniha obsahuje jednoduchý návod, jak používat ve svém životě osvobozující mocné FAK IT. S důkladnou znalostí východních filosofií a zároveň s nadhledem shrnují autoři, jak sami říkají, to nejlepší z východní moudrosti - a to velmi netradičním způsobem. Díky FAK IT si můžeme uvědomit, že věci nejsou tak důležité, jak si myslíme, že si své problémy vytváříme tím, že bereme všechno příliš vážně, a konečně tak zjistit, že jsme svobodní. Přečtěte si knihu od začátku do konce, budete-li chtít. Nebo ji jen namátkou otevřete a najděte si, co se vám zrovna hodí v danou chvíli. To druhé funguje zázračně, dostane se vám správné rady přesně ve vhodnou dobu. Tak neváhejte a sami se přesvědčte o síle FAK IT, která vám pomůže změnit svůj život.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Pragma

The Way of Fuck it , 2009

michaela.97
15.04.2023 3 z 5

Těžký tuhle knížečku nějak ohodnotit. Je to pár vět na papíře, ale mám s ní hezký vzpomínky. Když jsem pracovala na jednom projektu, kterej jsem milovala - a ty lidi tam - tak jsem chodila každý den s touhle knížkou a nutila všechny, aby listovali a otevřeli ji na náhodný stránce a vzali si k srdci to, co tam budou mít. Knížka nebyla moje. A po konci projektu (což pro mě bylo - a stále je - hodně bolavý) za mnou přišla kolegyně a dala mi ji. Přišlo mi to jako krásný gesto a od té doby ji mám na pracovním stole - pořád na očích.

Líbí se mi myšlenka té knížky a ilustrace uvnitř!
Některý věci v ní jsou vážně vtipný, některý trochu k zamyšlení. Taková malá připomínka, ať nebereme všechno tak moc vážně.

Renncha
27.03.2021 5 z 5

Rychlá, malá knížka přečtená za půl hodiny, paráda

medialstar
04.03.2021 3 z 5

Každý občas potřebuje říct fak* it!
Nemáš čas na blbosti? Řekni fak* it a přečti si to.

Květinka008
24.03.2020 2 z 5

Inu... Hodila by se do čtenářské výzvy kategorie "kniha přečtená za 15 minut" :-D Nemám k tomu asi co víc říct... :-)))

Balsekar
12.03.2019 odpad!

Trochu pateticky anarchystické. Uniká mi avizovaná moudrost. Převzít myšlenky buddhismu se - dle mého názoru, autorům nepodařilo.

flanky
30.01.2019 5 z 5

Řekni si F**k it a kup si tuhle knihu.:-) Je to taková jednohubka na potěšení.

katushah
25.01.2019 5 z 5

Krásná a vtipná knížka, která nabízí i hodně rad a mouder. :-)

konicekbily
21.09.2018 4 z 5

Několik málo návodů jak překonávat nepříjemné životní situace, s humorem a nadhledem. Nic více tam není. Hlavně vždy zachovat klid!

ElikaBendova
20.08.2018 2 z 5

No jako dobrý no, ale jinak škoda papíru. Přečteno za 5 minut.

helkol
15.07.2018 5 z 5

Vtipná knížka, kterou jsem si kupovala jen tak pro pobavení a moc jsem od ní nečekala. Po přečtení si ji však nechám na nočním stolku a když budu mít blbý den tak si ji zase otevřu a zasměju se, protože občas se prostě v životě musíte nad něčím povznést, říct si fak it a hlavně - nebrat všechno tak vážně :)

kalinkacz
25.06.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem četla při zkouškovém a při učení na státnice... Musím říct, že jsem s obsahem vážně spokojená, v danou chvíli to bylo přesně to, co jsem potřebovala... Smála jsem se a v mnohých momentech se i ztotožňovala.. Po dočtení jsem si některé své oblíbené pasáže četla znovu a znovu, což je známka toho, že se mi kniha opravdu líbila!

SuperMum
11.05.2018 1 z 5

Upřímně doufám, že další knihy od autora budou o něco lepší. Nehledě na to, že překlad tohoto názvu do češtiny není úplně šťastný. V originále zní název "The Way of f**k it", kde hvězdičky mají své opodstatnění. V českém překladu je hvězdička evidentně pouze na okrasu.

Štixa
27.09.2017 3 z 5

Co k tomu dodat...fak* it, fak* it, fak* it...a je mi fajn. Dala jsem tomu 15 minut svého života a vůbec mi to nevadilo. Fak* it.

LídaLída
16.08.2017 4 z 5

"Řekni fak* it a udělej čaj někomu, koho opravdu nemáš rád."
- přečtená za hodinku, z toho 15 minut prosmátých

Alethea_k
22.06.2017 3 z 5

Některé "tipy" sednou každému (vzhledem k jeho aktuální životní situaci). U některých se pousmějete nebo v lepším případě zasmějete nahlas. A ten zbytek jsou blbosti, ale přejdete to. Ne všechno se dá brát vážně, každý je v něčem tak trochu "konzerva". Ale jako celek s obrázky je Cestou fak it fajn. Ne že ne.

Candide
25.11.2016

Důsledek našeho odmítnutí Boha - čtenáři jsou nadšeni takovými taoistickými slátaninami jako je toto.
Osobně mi nejvíc vadí asi fakt, že kniha propaguje přístup vyhrazený textům s náboženským přesahem, tedy náhodně otevřít a vzít si z toho to, co na otevřené stránce najdu. To se na dílo napsané člověkem prostě nedá aplikovat, nezlobte se na mě, za tím si stojím. A takových "hraní si na Boha" je tam víc.

Sandruše
15.02.2015 5 z 5

Řekni fa*it marným snům, radši najdi sen ve všem.
A já říkám fa*it ,čtěte tuhle knihu - je skvělá!

Kisinka
15.09.2013

Malá kniha, velké moudrosti je naprosto vystihující název. Člověk v knize vždycky najde něco, co odpovídá jeho situaci. A potom se musí jen pousmát a říct si Fak it!

Bloud.Well
12.11.2012 3 z 5

Podivuhodně často se v knížce objevuje fak it v souvislosti s miluji tě :)

Kniha Cestou fak it - Malá kniha, velká moudrost je v