Čest lorda Bartona

Čest lorda Bartona https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76664/bmid_cest-lorda-bartona-OQU-76664.jpg 3 27 27

Je začátek devatenáctého století, doba, kdy čest mladé dámy může být velice snadno ohrožena: například je-li dívka nalezena bez doprovodu komorné na palubě lodi mezi divokými námořníky… Podaří se lordu Bartonovi zachránit pověst krásné Amandy Strattonové?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Lord Barton´s Honour , 1993

Mesačnica
10.05.2021 3 z 5

Taká oddychovka. Bart bol strašne namyslený a domýšľavý, ešteže tam bola babička Augusta a jeho priateľ Chase. Amandina naivita na konci mi pripomínala hrdinky románov od B. Cartland, ale ináč som si prišla na svoje.

maryzka
13.11.2020 3 z 5

Veselá, napínavá milostná romance u které se člověk nenudí a zhltne to v průběhu jednoho zimního večera

snowpinkee
08.11.2018 3 z 5

Jak se již píše níže. Jednohubečka. Žádný velký zacházení do detailu, děj běží vcelku rychle. Nenadchne-neurazí. Kdo má tento styl rád, tak určitě neprohloupí.

havrmoni
05.04.2018 5 z 5

Povedená jednohubka,jak se tady píše takové milé čtení. Jo užila jsem si to .:)

Luccy78
17.11.2016 5 z 5

Tak tohle bylo opravdu milé čtení.. Sice mě ze začátku trochu štvalo, že hlavní hrdina nenechal Amandu domluvit, neustále dělal závěry na základě svých špatných spekulací a pořádně si nevyslechl, co mu dívka chce říct, ale nakonec se vše vyjasnilo a to i za nemalého přispění úžasné babičky Augusty.

pavlinkaa
05.01.2015 4 z 5

Babička Augusta byla úžasná :)

harlekýnky historické romance

Autorovy knížky