Černý mustang

Černý mustang

Další příběhy Old Shatterhanda a Vinnetoua.

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22594/cerny-mustang-Udj-22594.jpg 3.9154

Halbblut

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Rok vydání: , 1. vydání originálu: 1892 ...více

Nejprve se musíte přihlásit.
Jessica00716.04.2016Hodnocení knihy 3 z 5

Četla jsem v dětství. Měla jsem radost, že mám a přečtu si knížku od K. Maye, ale zrovna tato mě moc nebavila.

Ignis23.02.2016Hodnocení knihy 4 z 5

Pro mě to byla jedna z nejoblíbenějších knih v dětství, přečetla jsem ji několikrát.

mulderka02.04.2015Hodnocení knihy 3 z 5

Číst se to docela dalo, až na strašlivý překlad nevím už od koho, který se k Mayovu stylu vůbec,ale vůbec nehodil :-(

Ivan F26.12.2013Hodnocení knihy 3 z 5

V detstve mi to prišlo nezáživne, dnes by to pre mňa bolo už pravdepodobne nečitateľné. Síce to napísal Karl May, ale aj tak je to rozhodne jedna z tých horších knižiek.

puplik24.09.2013Hodnocení knihy 3 z 5

Slabší kniha :) napsal lepší

Alix18.08.2012Hodnocení knihy 3 z 5

Černý mustang sice nepatří k nejlepším mayovkám, ale je zajímavý. Třeba tím, že na stavbě železnice pracuje parta čínských dělníků. A taky se tady stane docela překvapivá věc, protože Vinnetouovi a Old Shatterhandovi jsou odcizeny jejich vzácné pušky, což mne v dětství hodně zarazilo a naštvalo. Ale s pomocí přátel a vlastního důvtipu se jim podaří zmařit úklady náčelníka Černého mustanga a obnovit právo a spravedlnost.

Senza Jenka15.08.2011Hodnocení knihy 3 z 5

Slabší čtení. Svého času jsem přelouskala ve slovenštině, Mustang bol čierny :o)