Černobílé hodinky

Černobílé hodinky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128179/cernobile-hodinky-128179.jpg 4 4 3

BloodyXmas
01.08.2022 3 z 5

Obcas zastarale, ale neni se cemu divit po 30 letech vyvoje fototechniky. Ten, kdo stale rad foti a vyvolava klasicke fotky si v knizce stale najde svoje. Za me byla nejlepsi cast venovana fejetonum o fotografii, detektivkam nebo beznym postrehum, ktere jsou univerzalni at uz fotite na film nebo na sd kartu. 3.5*

veneta
17.04.2018 3 z 5

Jsem z "digitální" generace, takže když jsem se rozhodla zkusit i klasickou techniku na film, tahle kniha je prima, pokud se důležité věci chcete dozvídat čtivou formou, pěkně pomalu. Je plná textu, na rozdíl od těch "dnešních", které jsou plné velkých, dokonale ostrých fotek....

umbra
13.03.2013 5 z 5

Netradičně pojatá příručka, která humorným, odlehčeným a přesto vysoce zasvěceným tónem odhaluje tajemství fotografie. Přesto, že vznikla pro potřeby majitelů kinofilmových fotoaparátů, není třeba ji házet do koše - principy týkající se samotného pořizování fotografií se totiž nemění. Navíc přichází doba, kdy se mnozí dobrodruzi obracejí zpět ke kinofilmu, protože, co si budeme povídat, malovat opravdu světlem a krystaly má přecejen něco do sebe. Knihu rozhodně doporučuji každému vážnému zájemci o fotografii, když už ne coby rádce, tak alespoň jako zajímavý vhled do historie.