Tajná láska

Tajná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/9459/bmid_tajna-laska-9Jf-9459.jpg 4 368 45

Čekanky série

Volně předchází příběhům Čekanek. Lady Aline Marsdenová měla jako dcerka ze šlechtické rodiny jediný úkol: uzavřít výhodný sňatek s mužem z nejvyšší společenské vrstvy. Navzdory urozenému původu však dala svou nevinnost otcovu podkonímu Johnu McKennovi. Takovýto románek je ovšem v očích tradiční šlechty něčím zcela neprominutelným. Mladí milenci jsou vystaveni mocnému hněvu pana Marsdena, který hodlá opovážlivci ze stájí zničit život. Ve snaze zmírnit otcův vztek Aline předstírá, že z její strany šlo jen o chvilkové poblouznění, nikoliv o skutečný cit. Její šaráda slaví úspěch – John je pouze vykázán z panství. O několik let později se někdejší sluha vrací z Ameriky jako zámožný muž. Je ještě přitažlivější než dřív a má ďábelský plán: pomstít se ženě, která roztříštila jeho sen o čisté lásce. Neví, že Aline to udělala pro jeho dobro, a především netuší, že i po tak dlouhé době to mezi nimi bude jiskřit jako tenkrát John tak stojí před nesnadným rozhodnutím – má uskutečnit svůj pomstychtivý záměr, nebo riskovat celý svůj nový život pro svou první a jedinou lásku?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Again The Magic , 2004

avalonek
10.06.2018 5 z 5

Dávám všechny hvězdy,které jdou,a kdybych mohla,dám i víc..Krásné dva zamilované příběhy,od kterých jsem se nemohla odtrhnout.A hlavně tam byl můj oblíbený Markus Westclif,jehož příběh ze série Čekanky naprosto zbožňuji..Toto bylo takové lákadlo na ně.Trojice Marsdenů stojí za to a čtení s nimi,jako hlavními hrdiny by si neměl nechat ujít nikdo,kdo má rád knihy od Lisy a serii Čekanky..

lukkaM
15.11.2017 3 z 5

Tato kniha se mi od LK líbila asi nejméně.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Knížku jsem poprvé četla v roce 2004 a stále se mi celkem líbí…
Původně jsem si tedy chtěla přečíst pouze Čekanky, ale nakonec jsem ráda, že jsem opět sáhla i po této knížce, protože jde vážně o moc pěkný příběh…
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

V.e.r.u.
12.04.2017 2 z 5

Tuto knihu jsem si vybrala na základě poměrně vysokého hodnocení a také zajímavé anotace. Velmi jsem se těšila na příběh zakázané lásky, zhrzeného milence a následnému jiskření mezi hlavními hrdiny. Musím ale říct, že po přečtení mám rozporuplné pocity. Kniha se četla dobře, ale je tady několik věcí, které mi úplně neseděly. V prvé řadě jsem si mocný hněv pana Marsdena, o kterém se v anotaci píše představovala teda úplně jinak. Dále se mi nelíbilo oslovení McKenna, přišlo mi to hrozně neosobní, zvlášť z úst Aline. A nejvíce mě asi zklamal právě vztah Johna a Aline. Očekávala jsem, že se oba dva hlavní hrdinové budou po znovushledání chovat jinak.

Majdule
31.03.2017 5 z 5

Jedna z mých nej. Tahle předčekankovská romance mě potěšila, protože nabízí model dávné lásky, kterou znemožnily okolnosti a která přesto tvrdohlavě nezemře, i když je zraněná. A tak se hrdinové znovu setkají a musejí se sklonit před citem, který je silnější než jejich vůle. Pro mě čiré potěšení.

Turiel11
26.02.2017 5 z 5

Moc nerozumím tomu, proč je příběh zařazován do série "Bow Street", ale to je vlastně druhořadé. Hlavní hrdinové jsou opět sympatičtí a o to víc, že mají i nějakou tu opravdovou chybku, propletenost příběhu se mi moc líbila. Sérii Čekanek už jsem sice četla, ale bylo fajn poznat jaký byl Westcliff před tím než potkal Lili. ;-)
Možný spoiler!!!!
Ačkoliv na mě bylo toho zatvrzelého odmítání ze strany Aline už ke konci trošku moc, přesto je tento příběh jedním z nejhezčích, které jsem doposud od autorky četla.

Danulka11
16.09.2016 5 z 5

Jednom slovem nádherná knížka, která zaujme propracovaným dějem. Čte se jedním dechem a jak píšou ostatní, autorka zajímavým způsobem popisuje v knize příběh dvou sester. Všem doporučuji, stojí za přečtení

účetní
16.06.2016 5 z 5

Krásná, úžasná kniha, skvěle zpracovaný příběh obou sester.

LilianaFalcon
28.04.2016 2 z 5

Ach jo...tak nějak jsem doufala, že se to vyřeší v půlce a pak se bude kniha zaobírat něčím jiným, ale ono ne... ono se to prostě muselo vléct celou knihu...
Ještě, že tam byl Shaw a sestra, jinak by to bylo ještě horší...

havrmoni
12.02.2016 5 z 5

Nádhera na nic víc se nezmůžu, čtu jí potřetí jako i ostatní. Jsem závislák,jak začne zima a hnusný počasí krátím si čekání na jaro knihami od této autorky.

georginaa
01.11.2015 5 z 5

Tajná láska je nádherná oddychová četba. Aline a McKenna se znají od malička, vyrůstají spolu, dělají různé skotačiny, v dospívání začínají poznávat své touhy a vášně, dokud se to neprovalí. McKenna je vykázán ze služeb a tím tajná láska končí. Po letech se vrací pro pomstu, ale zjistí, že láska k Aline stále přetrvává a je ještě intenzivnější než dřív. No kdo by z nás čtenářek taky nechtěl tajnou lásku do konce života????

Katka313
01.09.2015 5 z 5

Tahle je od L. Kleypas moje nejoblíbenější, naprosto mě dostal příběh Aline a McKenny.

rosemari
29.03.2015 5 z 5

Presne ako pisala jedna čitateľka táto kniha nepratrí do série BSR je to skôr ako predpribeh k serie Čakanky.Inak ani táto ma nesklamala.Oddychovka výborná.

miruska1
15.03.2015 5 z 5

veľmi krasny pribeh ....

malazluta
05.12.2014 5 z 5

Moc pěkný příběh, tato kniha se čte jedním dechem.

Tiama
15.10.2014 3 z 5

Bow Street Runners? Něco jsem musela přeskočit, protože jsem tyhle vyšetřovatele v knížce jaksi nepotkala...

dubakm
18.08.2014 4 z 5

Lisa Kleypas je pro mně nekorunovanou královnou historické romance, její knihy jsou čtivé, dravé, smyslné a opravdu neskutečně návykové :-))

IFu
28.01.2014 5 z 5

Nutno koupit celou sérii !!!
Tato kniha je 1.dílem série "Čekanky".
1 - Tajná láska, 2 - Tajemství letní noci, 3 - Kouzlo podzimu, 4 - Zimní naděje, 5 - Jarní skandál, 6 - Vše pro lásku.
Přečetla jsem všechny dle pořadí. Opravdu skvělé čtení. Příběhy se prolínají, proto je lepší číst postupně.
Doporučuji si sérii zakoupit celou abyste se dozvěděli i o ostatních čekankách. :-)

luci2
21.08.2013 5 z 5

Knížka je úžasně napsaná a vzala mě za srdce. Nebyla jsem schopna se od knihy odtrhnout, takže jsem ji přečetla jedním dech. Proto se k ní budu ráda vracet. Neubránila jsem se dojetí, ale i pláči. Myslím si, že Předvečerní láska a Tajná láska jsou nejlepší co jsem od této autorky zatím četla, ale je pravdou, že mnoho knih mi ještě zbývá. Už teď se na ně těším :-)

Nibiru
30.05.2013 5 z 5

Krásná romantika a jak jinak, opět velmi charismatický a sexy hrdina.