Čekala jsem miminko, ale...

Čekala jsem miminko, ale... https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248091/mid_cekala-jsem-miminko-ale-028-248091.jpg 4 10 10

Téma ztráty miminka v těhotenství je velice citlivou a intimní záležitostí. V naší společnosti budí rozpaky a moc se o něm nemluví. Zároveň se týká velkého množství žen. Tato kniha jako jedna z mála vynáší toto téma na světlo. Obsahuje okolo padesáti skutečných příběhů žen a jejich pohled na tuto ztrátu. Budete mít možnost nahlédnout do jejich autentického prožívání tak, jak je vnímaly v oné chvíli, ale i několik let poté. Přináší příběhy o potratech spontánních, ale i o cílených interrupcích. Díky přispění terapeutů a terapeutek, kteří pracují i s touto tematikou, bude jistě cennou inspirací a rádkyní, jak tuto ztrátu prožít a přežít. Je přínosem také pro partnery, rodinu a další příbuzné a přátele, kteří takto mohou nahlédnout do prožívání ženy, lépe jí porozumět a díky tomu se v komunikaci s ní cítit jistější.... celý text

Varvara
19.10.2023 4 z 5

Opravdu důležitá kniha, nejen pro ty, kterých se téma osobně týká. Kdyby měla kniha kvalitní jazyk. korekturu, dám pět hvězd. Děkuju všem zapojeným ženám za odvahu sdílet své velmi intimní příběhy.

Marčullkas
23.08.2020 5 z 5

Pohladí na duši v těžkých chvílích ztráty.

Martina1725
01.04.2019 4 z 5

Určitě je dobře, že tato kniha existuje. V knize najdete příběhy žen, ale i ručité kroky, jak se se touto životní situací vyrovnat. Je to vítaný pohled a snad pomůže dalším ženám tohle téma nezametat pod koberec, protože pak dále dělá v rodiném systému neplechu, když si to žena nezpracuje.

Lenka8418
13.11.2016 3 z 5

Velmi emotivní, silné a smutné zážitky.

Sablu
24.10.2016 5 z 5

Když jsem přišla o své nenarozené miminko, hledala jsem způsob, jak se s tím vším vyrovnat a nezbláznil se. A tato kniha mi moc pomohla, se s tím poprat a žít dál, ač to nebylo vůbec snadné.

Mruskulka
12.10.2015 5 z 5

Jako čerstvou matku mě tato kniha opravdu zasáhla. U některých příběhů i slza ukápla. Vyděsilo mě, jak jsem prožívala těhotenství se samozřejmostí, že porodím. Že když mám za sebou první trimestr, už mému miminku nic nehrozí. Pro ty, co ztratili dítě, je tato kniha motivujícím návodem, jak se s nenarozeným miminkem rozloučit a aspoň trošku smířit. Nedoporučuji číst těhotným ženám!!!

potrat interrupce

Autorovy knížky

Lucie Lebdušková
česká, 1981
2014  88%Čekala jsem miminko, ale...