Čas hrdinov 2

Čas hrdinov 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418914/bmid_cas-hrdinov-2-Po3-418914.jpg 4 13 3

Čas hrdinov série

< 2. díl

Trinásť autorov, trinásť úplne nových príbehov. Výber z toho najlepšieho, čo domáca scéna v súčasnosti ponúka. Tradičné aj neobvyklé témy od drakov po cirkus, temné aj humorné, od klasickej cez urban až po historickú fantasy. Majstrov a majsterky žánru, ako sú J. Červenák, A. Pavelková, L. Štiblaríková, K. Soyka, J. Girovský, M. Holecyová či L. Hlavačková, dopĺňajú novší autori, ktorí však v kvalite textu ničím nezaostávajú − A. Olejárová, I. Molnárová Dubcová, M. Kandriková, R. Hric, Z. Jašek a J. Gálik. Presvedčte sa o tom v nasledujúcich riadkoch a vydajte sa na fantastické stretnutia so svojimi hrdinami.... celý text

petgona
07.02.2020 3 z 5

Som rada, ze tieto zbierky vysli, lebo tak mam moznost spoznat slovenskych autorov fantastiky. Ale musim povedat, ze nie kazda poviedka sa mi pacila. Boli tam asi tri, ktore sa mi skutocne pacili, ale zvysok bol skor slabsi. A Cervenakovi podla mna svedcia dlhe formaty, kde sa moze rozpisat :D

jana277
06.01.2020 2 z 5

Zvládla som niečo cez polovicu, niektorá poviedka fajn, niektorá detinská.

MichalPuchovsky
16.11.2019 5 z 5

Som veľmi spokojný s úrovňou poviedok. Kniha kvalitatívne obstojí v porovnaní s podobne ladenými zahraničnými zborníkmi. Odporúčam.