Kouzelný les

Kouzelný les https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401861/bmid_kouzelny-les-WK2-401861.jpg 5 14 14

Čarovní jednorožci série

< 1. díl

Prázdniny u tety nejsou pro Zoe ničím zajímavé. Až do okamžiku, kdy se pomocí kouzla přenese do světa čarovných jednorožců! Vše je tam pohádkově krásné a hned si tam najde novou kamarádku. Pak se ale ukáže, že země je v nebezpečí. Zlý poník Stín začaroval všechny stromy a rostliny, a ty vadnou a usychají. Šance je jediná: najít vzácný květ a uvařit z něj kouzelný lektvar. Najde Zoe dost odvahy, aby se vydala spolu s jednorožci na nebezpečnou výpravu?... celý text

broskev28
27.06.2022 4 z 5

Komentáře pode mnou mluví za vše - naše malé čtenářky také jednorožce milují, takže i když knížku máme v knihovně už delší čas, teprve teď jsem měla šanci ji na chvíli ulapit a na posezení zhltnout. Astra s jejími hvězdičkami, Zoe zase s pihami, král jednorožců a květ lyry - a vše na nádherně provedené mapě ostrova jednorožců: už ty naše dívenky chápu . . .
Takže nemohu nedoporučit, zvlášť když se nám podařil nákup ve slevách.

Karinka2012
02.03.2021 5 z 5

Kniha krásně ilustrovaná, pro malé děti. Zajímavý a rychlý příběh.

bea.mari
22.09.2020 5 z 5

Je to skvělá a napínavá knížka.

anna.zahy
22.09.2020 5 z 5

Byla to dost napínavá knížka hned od druhé kapitoly.

Zuzaninek
02.11.2019 5 z 5

Moc se mi to líbilo. Byl to moc hezký příběh. Mám ráda jednorožce.

Ivanka83
14.06.2019 4 z 5

Sedm kapitol, sedm napínavých večerů. Vyprávění o jednorožcích si dcerka oblíbila.

2019  90%Kouzelný les
2018  96%Popelka, prostorové leporelo