Čarodějologie: Kniha Merlinových tajemství

Čarodějologie: Kniha Merlinových tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236346/bmid_carodejologie-kniha-merlinovych-taj-cve-236346.jpg 4 13 13

Nahlédněte do tajemného světa čarodějů. Dovolte mistru Merlinovi, aby vás jako své učně doprovázel po magickém světě čarodějů a starobylé vědy. Kniha obsahuje množství ručně vlepených dopňků a sadu věštících karet. (kniha Merlinových tajemství : pravdivé vyprávění o čarodějích, jejich zvyklostech a podivuhodné moci, jak ho podal Mistr Merlin)... celý text

mia.com
15.01.2023 5 z 5

Moc krásné interaktivní zpracování. Jako dítě jsem byla z knihy naprosto unešená.

NudeRose
25.07.2022 5 z 5

Knížka je zpracovaná do nejmenších detailů s nádhernými nákresy a ilustracemi. Neřekla bych, že má kdovíjak informativní charakter, rozhodně nečekejte encyklopedické informace, zato úžasně rozvíjí dětskou fantazii. Spolu s Drakologií tvoří krásný set pro všechny malé čaroděje.

Aniday
04.06.2021 5 z 5

krásně magická 8)

VeruMalfoy
05.02.2021 4 z 5

Mám ráda magii, a tak se mi kniha líbila, i když měla malinký chybičky. Občas mi vadilo jakým stylem byla vyprávěna, ale to byly opravdu jen chvilky. Jinak jsem si ji moc užila. Jsem si jistá, že kdybych byla dítětem, líbila by se mi na 5 hvězdiček.

jarki
10.07.2016 1 z 5