Čakry - kompletní průvodce

Čakry - kompletní průvodce https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184485/cakry-kompletni-pruvodce-184485.jpg 5 28 11

Tato kniha vám nabízí možnost otevřít se nové dimenzi zdraví a osobního růstu. Zabývá se povahou lidského energetického systému a objasňuje, jak nejlépe umožnit naší energii růst a přetvářet se prostřednictvím uzdravení sedmi hlavních energetických center, známých také jako čakry

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Knižní klub

THE COMPLETE GUIDE TO CHAKRAS , 2010

Petrasim
01.08.2022 5 z 5

Moc hezky zpracovaná kniha.

nikola3758
04.01.2021 5 z 5

Miluju jógu a tahle kniha mě hodně naučila!

Terezk-a
27.05.2020 5 z 5

Nádherně zpracovaná a bohatě ilustrovaná kniha o čakrách.
Je v ní jak mnoho informací o daných čakrách (každá je rozebraná zvlášť), tak i plno zajímavých zamyšlení, afirmací a návodů jak s danou čakrou pracovat, na co se u ní zaměřit a jak jí vyléčit/podpořit/aktivovat.
A nádherné ilustrace!

Easenka
16.04.2020 4 z 5

Kniha popisuje jednotlivé čakry, jak s nimi pracovat, jak je správně čistit a je obohacena o další informace k danému tématu.

citronekodvedle
10.03.2020 5 z 5

Úžasná knížka, proč jsem se k ní nedostala dřív. Pokud čakrám vůbec nerozumíte, 100% knížku doporučuji přečíst, jde o velmi seberozvojovou knihu knihu ne nějaké esoterické bláboly a jestli je to i tak na tebe moc, určitě si z ní i teď něco odneseš. A jestli ne zkus ji znovu za nějaký čas. Semnou absolutně souzní.

Elea
04.05.2019 3 z 5

Hodně srozumitelně podané základní informace o čakrách.

petrucha86
27.08.2018 5 z 5

Vše velmi jednoduše a čtivě vysvětleno, doporučuji pro ty, kteří se chtějí o čakrách něco dozvědět a prozatím neví nic :) Plus musím pochválit i ilustrace a celkové zpracování!

knihamouder
03.03.2017 5 z 5

Knihu jsem si zvolila do čtenářské výzvy - oblíbená kniha rodičů. Titul se mi moc líbil. Vše je jednoduše popsáno. Konečně vím, co čakry jsou. Nenásilné čtení doplněno pěknými ilustracemi .

Sisi11
29.07.2016 5 z 5

Hezky zpracovaná kniha, která dává čtenáři jasnou představu a informace o čakrách. Doporučuji těm, kteří se teprve chtějí dovědět, co čakry znamenají a o co vlastně jde. Kniha je příjemně napsaná, dobře se čte a pochopit problematiku není vůbec těžké, ani náročné.

Phewell
05.04.2016

Krásně graficky zpracovaná, rozdělená. Taková malá hravá encyklopedie.

Lucek
23.02.2016 5 z 5

Hezké ilustrace, rozdělení čaker - příjemné seznámení s čakrami.

2014  91%Čakry - kompletní průvodce
2007  100%Homeopatie od A do Z