Bylinky pro každého

Bylinky pro každého https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488742/bmid_bylinky-pro-kazdeho-Os6-488742.jpg 4 2 1

Tato kniha by vás chtěla pozvat na výpravu do pozoruhodného světa bylinek. Na této cestě nejen poznáte početné druhy bylinek na základě textu a mnoha fotografií, ale také se dozvíte, jakým způsobem se dají nejlépe využít. Dostanete navíc i užitečné rady, jak můžete pěstovat bylinky v zahradě, na balkoně, nebo dokonce na okenním parapetu, a to tak, aby vám poskytly co nejlepší výnosy. Účinné tipy na skladování a konzervování bylinek následované množstvím rafinovaných kuchařských receptů i rad k léčebnému využití těchto přírodních darů pak celé téma završují. Navíc je zde i návod na stavbu vyvýšeného záhonu z palet.... celý text

TheMelorry
21.06.2022

Kniha je, jak už název napovídá, opravdu pro každého, koho zajímají bylinky, jejich pěstování, a to co z nich lze vyrobit.
Kniha mě zaujala i přesto, že osobně nejsem žádný velký zahradník... Obsahuje řadu zajímavých informací a je opravdu krásně graficky zpracována.

pěstování bylinek fytoterapie

Axel Gutjahr
německá, 1959
2012  97%Ptáci v zahradě
2008  92%Akvárium
2019  90%Pěvci
2020  100%Ptáci na zahradě
2022  80%Bylinky pro každého

Kniha Bylinky pro každého je v