Byl jednou jeden roh

Byl jednou jeden roh https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497864/byl-jednou-jeden-rohJwUe02-uEx-.jpg 4 25 5

Obrázková knížka pro malé fanoušky jednorožců Napadlo vás někdy, jak jednorožci přišli ke svým rohům? Jednoho dne objevila hočička jménem Julie uprostřed kouzelného lesa malinkaté koníčky. Zrovna se učili létat! Ale jednomu z nich to vůbec nešlo. Julie se rozhodla, že ho musí povzbudit. Nejlépe něčím moc dobrým a sladkým... Čím? Nechte se překvapit! Každopádně toho dne díky holčičce, která se zachovala jako správná kamarádka, vznikli jednorožci...... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Once Upon a Unicorn Horn

muchomurka
19.04.2024 4 z 5

Zajímavá knížka. Ilustrace nebyly špatné a příběh nakonec také ne. Ovšem velké nadšení z knihy se u nás nekonalo. Vracíme do knihovny, tuhle si pořizovat nebudeme.

bibi.r
18.05.2023 3 z 5

Pro děti 3+

Knize je vlastně po ilustrační i příběhové stránce dost v pohodě, ale u nás nějak zapadl :).
Ale jinak moc fajn.

JessieEx
09.11.2022 4 z 5

Kouzelná a zároveň dost zvláštní kniha... Po grafické stránce je to skvost. Nádherné, takové "hipsterské" ilustrace Zároveň jsem nepochopila, proč holčička měla čepici s ušima, takže vypadala jako zvířátko a malí jednorožci vypadají jako kralíčci...

Příběh je takový...svým způsobem nijaký... O tom jak (třeba) vznikli jednorožci...je to tak trošku blbost, ale kouzelná

hippiesak
20.10.2022 4 z 5

Další kniha pro děti typu "jednohubka". Text přečtený za cca 5 minut. Ale tím, že kniha má velký formát a obrázky jsou krásné, tak věřím tomu, že si v ní děti párkrát prolistují. I ten samotný příběh je celkem OK ;)

TerJac
17.08.2022 4 z 5

Zajímavý nápad na příběh. Kdo má doma holku milující jednorožce rozhodně s knihou neprohloupí. Pokud tedy chce vědět, proč mají tito kouzelní tvorové vlastně onen jeden roh :) vysvětlení potěší, dle mého názoru, všechny děti bez rozdílu ;-)

jednorožci

Autorovy knížky

Beatrice Blue
americká
2022  82%Byl jednou jeden roh

Kniha Byl jednou jeden roh je v