Buď v harmonii se svými hormony

Buď v harmonii se svými hormony https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471713/bmid_bud-v-harmonii-se-svymi-hormony-RJM-471713.jpg 4 4 2

Je přirozené být zdravá, protože příroda stvořila ženské tělo tak, aby při vhodné péči fungovalo harmonicky a bez nutnosti zásahů nebo nátlaků. K tomu nepotřebujete být vystudovaným lékařem, stačí být ženou. Hormony jsou podivuhodnou oblastí, takže se někdy zdá, že se hormonální osa ženy chová nepředvídatelně. I tady ale platí jednoduchý princip: čím lépe vnímám své tělo a rozumím pochodům v něm, tím méně nepříjemných překvapení zažiji. Cesta k hormonální rovnováze existuje a není příliš komplikovaná. Vyžaduje jen upřímnost sama k sobě a určitou svědomitost. Ženské tělo potřebuje pro dosažení hormonální rovnováhy naplnění principů přirozeného zdraví. Tato kniha nabízí komplexní souhrn poznatků a zkušeností, které vám pomohou. Bude pro vás inspirací k vaší další cestě kterýmkoli směrem, ale vždy ke stavu přirozeného zdraví a vnitřní spokojenosti.... celý text

Rochelka
05.01.2023 5 z 5

Kniha mi velmi pomohla se dozvědět o hormonech a zamyslet se nad sebou.

Lucina88
04.12.2022 1 z 5

Jedinou hvězdu dávám za vysvětlení jak fungují hormony například progesteron atd.
Jinak velmi stručná kniha. Farmaceutka si hraje na super paní, která sice pracuje v tomto celosvětovém gigantu, ale propaguje "přírodní cestu".
Autorka píše například, jak je Kontryhel "univerzální ženská bylina" přijde mi to velmi odvážné napsat, protože knihu si čtou určitě převážně i ženy, co mají problémy nejen s hormony ale třeba i endometriozou apod. Kdy Kontryhel se absolutně nedoporučuje, jelikož velmi intenzivně prokrví dělohu a další problém je na světě. To samé například drmek. Ne pro každou nemocnou ženu je tohle volba. Takže rozhodně nedoporučuji číst ženám, co mají velké zdravotní problémy a chtějí se řídit touto knihou.

antikoncepce hormony

Lenka Sobková
česká, 1985
2021  70%Buď v harmonii se svými hormony
2014  %Bezpečné užívání léčivých rostlin v těhotenství

Kniha Buď v harmonii se svými hormony je v