Dítě Bridget Jonesové

Dítě Bridget Jonesové https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321802/bmid_dite-bridget-jonesove-xwa-321802.jpg 4 373 106

Bridget Jones série

< 4. díl

Trhlá a romantická Bridget je zpět! Navíc už dospěla do věku, kdy má poslední šanci otěhotnět. A to by nebyla Bridget, kdyby se jí to nepodařilo! I když všechno neproběhne úplně tak, jak si představovala... Vyslechne si bizarní rady od opilých individuí a „zasloužilých“ matek, zazmatkuje při ultrazvuku či na předporodním kurzu. Stále si hlídá váhu, víno konzumuje s rozumem a mezitím si klade tu nepříjemně trapnou otázku: „Kdo je sakra otec?“... celý text

Mikik
20.12.2016 4 z 5

Kniha se mi líbila, je vtipná, svižná a četla se dobře:-) Bridget je prostě Bridget:-)

monulam
19.12.2016 5 z 5

tato kniha se mi ze série B. Jones líbí nejvíc. Velmi vtipná a podařená kniha. Doporučuji přečíst.

Arianne
10.12.2016 3 z 5

Nejak to nebylo ono... Cetla jsem ji tesne pred porodem, takze mi vyhovovala nenarocnost a bezmyslenkovitost, ale chybelo mi tam to NECO, takova ta jiskra a humor predchozich knih. Jakoby z toho nekdo potreboval vytriskat co nejvic a poradne to odflakl...

ptavichripkaa
06.12.2016 odpad!

Knihu jsem ani nedočetla. Za mě zklamání.

mariva
05.12.2016 3 z 5

Oddechová četba přečtená za jedno odpoledne, Trochu humoru, jak ho známe z filmů o Bridget, ale nic mimořádného.

anule90
21.11.2016 2 z 5

Mně kniha přišla dost slabá. Je to možná z velké části i tím, že jsem ji četla v angličtině a některým vtipným pasážím jsem tolik nerozuměla. Těším se, že se podívám na film, ten je prý supr. Co jsem tak pochopila z traileru, tak je knihou jen volně inspirován.