Tučko Tom

Tučko Tom https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342277/bmid_tucko-tom-VQp-342277.jpg 4 292 60

Břicháč Tom série

Kniha odhaľuje kroky môjho úspešného chudnutia, ktoré ma zbavili nadváhy 27 kg a 33 cm v páse. Sám som bojoval s nadváhou už od detstva a skúšal som veľa postupov, ako sa nadváhy zbaviť. Nikdy som ale neuspel! Váha sa mi po každom pokuse opäť vrátila, a tak som sa točil v začarovanom kruhu ďalej a ďalej. Zlom priešiel až vo chvíli, keď som na to šiel inak. Zabudol som na bežné rady, ktoré všetci odporúčajú a našiel si vlastnú cestu. Hľadal som vlastné postupy, vymýšľal vlastné recepty a nakoniec som schudol počas jedného roka 27 kg. Váhu si stále držím a žijem úplne nový život. Táto kniha Vám ukáže, že schudnúť môže naozaj každý. Ukážem Vám, ako aj pomocou bežných potravím môžeme uvariť veľmi rýchlo jednoduché a pritom zdravé jedlá, ktoré budú chutiť celej Vašej rodine.... celý text

tabaluga
04.02.2019 3 z 5

Knihu jsem zakoupila jako dárek a stihla jsem si ji i pročíst. Musím s tím, co Tom v knize napsal,jenom souhlasit. Důležité je podle mne jíst pravidelně a dodávat tělu živiny, které potrebuje. Jenom takto nastavené stravování je dlouhodobě udrzitelne. Neumím si představit, že by člověk kvůli hubnutí držel dietu a takto už vydržel celý život,aby se nedostavil slavný Jojo efekt. V knize je i spoustu rychlých receptů, které určitě vyzkouším..

Trina1
27.01.2019 5 z 5

Líbí se mi jednoduché a rychlé recepty a taky se mi líbí autorovy rady. Ano, jsou sice všeobecně známé, ale jsou zde hezky a srozumitelně vysvětlené. A taky z toho cítím autorovu upřímnou snahu čtenářům skutečně pomoci zhubnout.

attila1
16.12.2018 4 z 5

Moc pěkná kniha s recepty.

monikaKU
09.11.2018 5 z 5

Každá iná kuchárska kniha má krajší dizajn a vábivejšie fotky. Ale čo je doležitejšie, to je to, či sa podla nich dá variť...Ja preferujem rýchle recepty, pri ktorých sú použité základné ingrediencie (nie žiadne výmysly, ktoré nielenže neviem čo sú, ale ani kde ich mám kúpiť) a chutia skvele a v tejto knihe som to našla. Doporučujem! Obzvlášť musím vyzdvihnúť "koprovku" - s tou som ohromila i svokru :-)

mig20
19.10.2018 4 z 5

Knihu jsem si vyhlídla kvůli výzvě a jsem ráda.. Krom zajímavého čtení obsahuje spousty fajn receptů, které jsou rychlé, jednoduché a přitom chutné.

edith79
11.10.2018 4 z 5

Kniha se mi hodila do výzvy a navíc je plná zajímavých a zdravých receptů, takže za mě spokojenost.

p.pavlina
24.09.2018 5 z 5

Skvělá kniha pro změnu životního stylu. Opravdu mi moc pomohla. Doporučuji.

Ďumbierka
23.09.2018 5 z 5

Už je kúpená, prečítaná, ešte si trošku upraviť papaníčko. Hlavne nech je pravidelné a pitný režim.

mia.com
23.08.2018 1 z 5

Některé recepty jsou super a nejvíc bych ocenila, že netřeba kupovat žádné extra suroviny. Ale "recept" stylem dej si okurku a rajče na chleba? Jako na tohle vážně potřebuju kuchařku? To měl raději napsat x surovin a kombinujte si je dle chuti na pečivo. Jinak je plus, že se autor snaží jednoduše vysvětlit, proč jsou diety k ničemu a jenom ničí tělo ;)
P.S. šíleně, ale šíleně mi lezou na nervy ty věčné zdrobněliny :D

hanis2806
19.07.2018 4 z 5

Super inspirace na zdravá jídla. Kniha mě nakopla začít pravidelně aspoň trochu cvičit a hlavně jíst zdravě.

Aniday
23.06.2018 3 z 5

myšlenka je skvělá, ale realita bohůmžel spočívá stejně v tom téměř vše dělat na tuku a pánvičce... pár věcí si ale přece jen uchovám: pitu a svačinky 8)

Sova15
06.06.2018 3 z 5

Kniha nabudí a inspiruje. V receptech se ale jídla hodně opakují, ale jsou jednoduchá. Bohužel i ty recepty i vůle se "někam" poděly.

nakavusterezou
20.05.2018 3 z 5

Forma, která je nenásilná a čtenář vše krásně pochopí. Já jsem již mnoho informací věděla, ale alespoň jsem své poznatky trochu více rozšířila.
Určitě není na škodu si tuto knihu přečíst :) Já jako člověk na rostlinné stravě jsem recepty nevyužila, ale alespoň jsem se inspirovala, protože mnoho zmiňovaných receptů jde udělat i tak, aniž by se někomu ubližovalo :)

Květinka008
02.05.2018 4 z 5

Dobrá inspirace, i když se ingredience dost opakují. Oceňuji i základní informace o stravování na prvních stránkách a cílevědomost autora!

makynka911
21.03.2018 4 z 5

Knihu jsem si objednala bez většího přemýšlení a jsem za to ráda. Skvělé recepty, jednoduchá a levná jídla. Mohu jen doporučit :)

Hancek
15.01.2018

Super kniha, pro mě se stala opravdu velkou motivací v životě a jedním velkým pilířem. Je opravdu velmi srozumitelná a jsem z ní nadšená. mohu pouze doporučit.

Petra186
15.01.2018 5 z 5

Tento i další díly jsem četla spíše ze zvědavosti a inspirace, co ještě mohu dělat jinak. Myslím, že pokud někdo chce začít zhubnout a upravit jídelníček, jsou knihy od Toma ideální.

Konycek
09.01.2018 4 z 5

Psána jednoduše a srozumitelně... Pro lidi, kteří se nechtějí nějak zabývat nutričními hodnotami a nemají finance na zaplacení výživového či nutričního poradce, je to jednoduchý návod jak začít..... Pro mě je to ale málo ;)

EvaT86
03.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha - snadno pochopitelná, recepty nenáročné a z dostupných surovin.

wildprincess
26.11.2017 5 z 5

Perfektní knížka. Hubnout zatím nepotřebuji, knihu jsem si přečetla jen jako takovou motivaci a kvůli fajn jednoduchým receptům. Sohlasím s tím, co tu Tom píše....žádné trapné a šílené diety, jen najet na správnou životasprávu a stravu a trochu pohybu taky neuškodí :)