Hra

Hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 885 885

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

Bet
25.04.2020 5 z 5

Tak jak vždy ví Elle Kennedy jak na to. Mám její knihy opravdu ráda.Začnu číst a najednou je konec :) super

Chvilkasnění
24.04.2020 5 z 5

Elle Kennedy ví jak napsat úžasnou knihu. Moje představivost jela na plné obrátky.
Musím uznat, že se Hunter opravdu snažil odolat, ale nešlo mu to. :D
Doporučuji. ????

Ketfl
24.04.2020 5 z 5

Knihy od Elle jsou vždy paráda a tahle nebyla samozřejmě výjimkou. Moc jsem se bavila. Nejvíc vtipné byly ty části s Pablem, pořádně jsem se nasmála. Obě hlavní postavy mi byly sympatické. Jediné, co bych trochu vytkla, bylo v jednu chvíli chování Demi - to jak se Hunterovi cpala mi na její povahu jinak vůbec nesedělo. Přišla mi celkově dost taková sebevědomá, takže mi na ní takové to podbízení se chlapovi a ponižování vůbec nehodilo. Jinak ale super, kniha se četla prostě sama :-)

Zomy
22.04.2020 5 z 5

Autorka sice v předchozím díle psala, že ji psaní Risku pohltilo a bavilo jako už dlouho ne, ale za mě je tedy Hra podstatně povedenější. Zatím nejpovedenější z celé nové série. Vtipnější, sympatičtější, jiskrnější.
Vsuvka s Pablem je dokonalá.

EvaSupovic
20.04.2020 5 z 5

Bavila jsem se, jako u každé její knihy. Série s hokejisty jsou fakt povedené.

Blanka29
20.04.2020 3 z 5

Nemuzu si pomoct, ale toto byl asi nejslabsi dil, co jsem cetla. Chybela mi mezi nimi jiskra. Demi se rychle oklepala z rozchodu a hned, asi aby dohnala ztracene roky se vrhla na Huntera. Ale abych jen nekritizovala, ten jejich maskot a pece o nej nemela chybu :)

petusska01
20.04.2020 5 z 5

Elle Kennedy je moja oblubena autorka a vsetky knizky odporucam :) ani tato ma nesklamala, Hunter sa ukazal v super svetle! bavilo ma to, postavy sympaticke, erotika bola, zapletka bola, byvali hrdinovia z inych knih boli, ja som velice spokojna :)

JanaSustr
20.04.2020 5 z 5

Pěkná kniha jako všechy předešlé díly.

V.Vendulii
19.04.2020 4 z 5

Předchozí díly byly malinko lepší. To ale neznamená, že takhle nebyla skvělá! Tak rychle se to čte, že se člověk ani nenaděje a zjistí, že je u konce! Že všeho nejvíc opět musím vyzdvihnout skvělý smysl pro humor, který u Elle nikdy nechybí.

mimisko
19.04.2020 3 z 5

Nejslabší díl série. Demi nemastná, neslaná občas mi lezla na nervy což jsem u Brenny ani Summer neměla. Hunter se mi líbil i v predošlých dílech a nebyt jeho tak mne táto kniha vůbec nebaví. Elle a její knihy mám hodně ráda ale tohle bylo opravdu slabé. Škoda hodně jsem se na další díl těšila ale jsem zklamaná.

milst
19.04.2020 5 z 5

Jako vždy skvělá kniha, Elle nikdy nezklame.

Prchalka
18.04.2020 5 z 5

Kniha mě bavila. Tak jako celá hokejová série téhle autorky. Na pasážích s maskotem, jsem se ja osobně bavila. Doporučuji a těším se na další knížku od téhle autorky.

JannaB
18.04.2020 3 z 5

Elle Kennedy má ráda a vždycky se těším na další její díl. Jenže tenhle mě trochu zklamal, její knihy vždycky hltám, ale u téhle knihy jsem se několikrát přistihla, že přeskakuji věty. Což u knížky není dobré znamení.

knihomolka78
18.04.2020 4 z 5

No, nebylo to špatné, ale tenhle díl byl asi nejslabší. Začátek i konec knihy byl fajn, ale střed mě nebavil. Demi byla velmi zvláštní, chvílemi mi připomínala moji oblíbenou, jízlivou Brennu, ale chvílemi byla hrozně ukňučená, a to mě nebavilo. A ten hokejový maskot...to jako vážně? A to oslovení kapčo? Brr! No a ta obálka se teda taky nepovedla. První 2 díly mají na obálce pěkné holky, ale tahle teda fakt pěkná není. Copak takhle vypadá krásná Kubánka? No a Hollis a Rupi? To je fakt dílo, to fakt nechápu. Když byl Hollis bez ní, byl to milej idiot, ale s ní je to jen idiot...

Onceuponthetime
17.04.2020 5 z 5

Tohle byla zase chutná jednohubka, slupnutá za jediný večer. Obě hlavní postavy nešlo nemilovat. Roztomilost a vzájemná přitažlivost z nich sršela z každé stránky. A já jen opět mohla doufat, že jednou potkám hokejistu a odpustím mu i to, že bude smrdět kvůli lehce zahnívajícímu maskotovi.

pavlikova9332
17.04.2020 5 z 5

Moc hezká a vtipná kniha s trochou dramatu na závěr. Zbožňuji autorku a serie s hokejem. A uz se tesim na další díl. Doufám že příběh nezapomene na Holise a Rupi ti jsou taky nepostradatelný.

petulkapeta
15.04.2020 5 z 5

Hunter, paráda byla jsem zvědavá jak to zvladne a vydrzel teda dyl nez bych si myslela a uz na jeho příběh jsem byla dlouho zvědavá

rajcatko
15.04.2020 1 z 5

Tohle byl hodně slabý díl, sotva jsem to dočetla.

Katka7922
14.04.2020 2 z 5

Tak jo holky, mám to za sebou. A když píšu mám to za sebou tak to tak myslím. Tohle se podle mého názoru vůbec nepovedlo. Pro mě je tahle kniha největším zklamáním roku 2020 a to s plnou vážností i když vím, že je teprve duben.
Neskutečně jsem se na tuhle knihu těšila. Když v loni v zimě baronet oficiálně oznámil, které knihy letos budou vydávat, tak tahle byla v mém žebříčku na 1 místě.
Slintala jsem blahem z toho že bude nová Kennedy. Moc a moc jsem se těšila na Huntera a na to jak zvládne svůj celibát.
Ale víte co, pořád si říkám: tohle bylo jako ono? Však to nemělo žádnou šťávu, žádný říž, žádnou jiskru. Mezi Hunterem a Demi to vůbec neklapalo. Ani trochu se k sobě nehodí. Postavy kolem Demi jsou příšerné - úplně všichni. TJ bych shodila ze střechy (a to myslím vážně). Nikdy bych nedovolila někomu, aby takhle neustále reagoval na člověka, kterého mám ráda.
Celou knihu jsem dočetla jen proto, že je to Kennedy.
Můj dojem z celé knihy nespravil ani ten celkem dobrý konec. Hollis a Rupi fakt překvapili, ale tohle bylo přesně to co by od nich člověk čekal.
A nakonec - tedy spíš na začátek hvězdička na 100% dolů za tu šíleně hnusnou titulní stránku.
Kdybych nezbožňovala Kennedy jako takovou tak bych po této knize podle titulní stránky nikdy nesáhla.

Damienronnie
14.04.2020 5 z 5