Hra

Hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427669/bmid_hra-pQG-427669.png 4 885 885

Briar U série

Jediná moje chyba připravila můj hokejový tým o vítězství. Takže jsem se poučil. Už žádný blbosti. A žádnej sex. Jako nový kapitán týmu vyznávám novou filozofii: existuje jenom hokej a škola, na holky bude čas později. Což znamená, že já, Hunter Davenport, žiju oficiálně v celibátu… bez ohledu na to, jak to může být někdy těžký. Žádný pravidlo ovšem neříká, že se nesmím s holkama přátelit. A nebudu vám lhát – moje nová spolužačka Demi Davisová je fakt dost dobrá. Rajcuje mě, jak je chytrá. Vlastně mě rajcuje celá. Má však přítele, takže aspoň nejsem v pokušení se jí v jednom kuse dotýkat. Po třech měsících, co se známe, je však Demi volná. A chce mě sbalit. Vyhýbat se jí je nemožný. Pracujeme spolu na celoročním projektu do školy, věřím ovšem, že jí dokážu odolat. Stejně by nám to nikdy nevyšlo. Pocházíme z různých poměrů, máme odlišné cíle a její rodiče mě nenávidí. Začít si s ní by byl pitomej nápad, jenom hloupá hra. Teď o tom ještě musím přesvědčit svoje tělo – a svoje srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Play , 2019

lightka
29.05.2020 2 z 5

Za mě bohužel nejslabší díl ze série, včetně původní Off-Campus.

elleyne
28.05.2020 5 z 5

Na Huntera Davenporta jsem se moc těšila. A bylo to samozřejmě skvělý a užívala jsem si to do poslední stránky

Zuzana207
25.05.2020 5 z 5

U mňa zase na plný počet hviezdičiek! :-) Vyvážená dávka humoru, trochu drámy a hlavne veľa lásky = oddychovka ako má byť.
Hunterovi patrí môj obdiv, že v jeho veku dokázal stále rozmýšľať hlavou a nie rozkrokom.
A Demi preto, že silou vôle a pomocou priateľov dokázala "mnícha" znesvätiť. ;-)
P. S.: Po prečítaní tejto knihy si určite veľa dievčat rozmyslí, či si dajú "obří kruhy" do uší. :-)))

Coucouha
24.05.2020 4 z 5

Skvělé zakončení...u čtení jsem se moc bavila. Místy sice přitažené za vlasy, ale nevadilo mi to. Hezky jsem si u knihy odpočinula a to přesně jsem od knihy čekala :)

Zlá-Ňufie
18.05.2020 5 z 5

Po přečtení některých komentářů jsem ke knížce přistupovala s obavami, ale zbytečně! Tohle mě tak bavilo! Bylo to vtipné, přirozené a čtivé. Za me ze serie briar-U nejlepsi! Jen skoda obalky, to je fakt prešlap :(

martiiinkajjj
15.05.2020 5 z 5

Moje nejoblíbenější spisovatelka a další její knížka ....já jsem spokojená vždycky to je taková oddechovka. Sice některé její knížky byly lepší, ale tohle bylo taky fajn ???? určitě dávám ******

Kešu1981
15.05.2020 4 z 5

Věděli jste, že vás obří kruhy do uší můžou dostat i do vězení? Tak skvěle jsem se u knihy dlouho nepobavila. Jako další pecka v příběhu byl Pablo a v závěru Hollis a Rupi. Tohle se vážně povedlo! Zaručeně nejlepší díl.

LilianaFalcon
14.05.2020 5 z 5

Opět skvělé :-) Lov se mi nelíbil. Risk strašně moc a tohle se Risku rovná. V něčem je to o maličko lepší a v něčem o maličko horší.
Moc se mi líbily problémy obou hlavních hrdinů. Tlak na úspěch je v dnešní době obrovský a je fajn, že teď vycházel od milujících rodičů.
No a i obava z toho, že dopadneme jako naši rodiče může být vážně obrovská. Autorka to do téhle erotické romance skvěle zapracovala.
Opět to bylo vtipné, sexy i napínavé. Zase jsme se tak potkali se známými z předchozích dílů a zkrátka ááách. Už aby tu byly další díly.

DomenicaRisa
09.05.2020 2 z 5

U obálky to těžce přehnali s retuší. To je prostě nekoukatelné. Samotný příběh slabší než ostatní. Nevím, asi jsem od příběhu Huntera měla přehnané očekávání, proto mě to zklamalo. Konec byl dost ujetý, řekla bych. Rupi by měla docházet na psychologická sezení, protože její chování v průběhu série nebylo zrovna košer. Taková krásně emočně nestabilní osobnost, vyžadující neustálou pozornost. Postava Demi mě taky zklamala, s jejím zaměřením jsem čekala trochu víc nadhledu.

Jane333
05.05.2020 3 z 5

Ta obálka je fakt hnusná, ne že by ta holka byla tak ošklivá, ale čiší z ní něco nesympatickýho. Kdybych neznala knížky E. Kennedy tak bych si ji kvůli obálce nekoupila. Jinak mi knížka přišla o něco lepší, než Risk, ale Návrh u mě nic nepředčí.

martina1312
05.05.2020 5 z 5

Elle Kennedy proste nezklame. Celá serie je super.

BlankaHill
03.05.2020 1 z 5

Čtu jako první ze série, někde jsem zahlédla super hodnocení, pak mrkla sem a vidím 90%, tak říkám fajn jdem na to. Čeká mě ovšem velké zklamání ಠ﹏ಠ Příšernou obálkou počínaje a nemastným neslaným příběhem konče. Mezitím postavy, které mě absolutně nezaujaly. Knížka mě trošku začala bavit cca v půlce, ale pak přišla opět klesající tendence ¯\_ಠ_ಠ_/¯

keiko33
02.05.2020 5 z 5

Znovu skvely pribeh. Po tom ako sa Hunter spraval ako vol kvoli Summer, som ho velmi nemusela, no tu som si Mnicha oblubila. Az mi ho bolo luto, ako chcel dodrzat celibat a vsetci si ho doberali. Ked si myslite, ze uz autorka nic komickejsie a absurdnejsie nevymysli, pride Pablo. Z tejto casti by som si vedela predstavit romanticku vysokoskolsku komediu. Ps: To skoro vsetky autorky musia pouzivat vetu "Chutnaš tak zatracene skvele, tohle bych mohl delat hodiny."? Uz len chybalo " Chutis ako med, ci nektar." Asi by som dostala zachvat smiechu, keby mi toto povedal chlap v postely.

Mišule_11
02.05.2020 4 z 5

Stejně jako všechny předchozí knihy od této autorky, mě i tato nakonec bavila! :)
Prostředí hokeje, jedna budoucí láska a humor plné šatny kluků, mě nejen pobavil, ale taky jsem si hezky odpočinula právě u takového příběhu! :)
A těším se na další díl/y, které snad i brzy dorazí k nám!

Tesset
02.05.2020 5 z 5

Elle opět nezklamala. Já její knihy prostě miluju a doufám, že jich u nás vyjde co nejvíc. Opět jsme se mohli setkat se sympatickými postavami, skvělým humorem a vtipy a krásným příběhem. Těšily mě odkazy na předešlé díly a vím, že tyhle knihy budu číst pořád znovu a znovu.

Maruš.D
02.05.2020 5 z 5

Tahle škola.. tahle škola je plná super kluků. Fakt. Chtěla bych se tam vyskytnout :D
Kniha mne bavila. Postavy byly vtipné, hravé, zábavné a sexy. Trochu mě unavovalo číst o tom, jak Hunter nesmí porušit své “mnišství”, ale Jinak jsem nenašla nic jiného. Bylo to milé, trošku originální od ostatních dílů a nenáročné jak to mam u této série ráda. Doufám, že se nám představí více příběhů z Briarovi univerzity :-))

Lofda
30.04.2020 4 z 5

Elle Kennedy je pro mě jistota, mám její knížky opravdu ráda. Tentokrát jsem se opět dobře bavila, i když oproti předchozím dílům jednu hvězdu dávám dolů.. Chybělo tomu Něco.. Možná bych měla znovu přečíst předchozí díly, protože jak jsem zjistila, jednotlivé příběhy mi už splynuly v jedno.. A mmch. Čtenářská výzva bod 15 - Kniha, jejíž obálka se vám nelíbí - splněno. Tato se vůbec nepovedla, kdybych měla vybírat podle ní, odradí mě :-(

jinbr
27.04.2020 5 z 5

Pablo Vejcobar byl skvělý, tady i překladatelka odvedla dobrou práci. Autorku mám ráda, píše pěkně a kniha mě bavila.

Market = )
26.04.2020 5 z 5

Skvělý! Trochu jsem se po přečtení některých komentářů bála, ale naštěstí zbytečně, za mě je to EK jak jí mám ráda :-). Jasně že hlavně v závěrečné "dramatické scéně" je situace asi popsaná naivně, jednoduše a prvoplánově, ale to je jen pár stránek a u tohoto typu literatury asi nikdo neočekává nějakou hloubku nebo odbornost nebo tak... Těším se na Cona (o to víc, že bydlí zase v baráku plném kluků, to mi tady trochu chybělo...)! :-)

AliceTief
26.04.2020 5 z 5

Opravdu zábavné počteníčko, čekala jsem jak dlouho bude Hunter odolávat =D opravdu jsem se nasmála i u Pabla Vejcobara =D těším se na další díl