Pomstěný milenec

Pomstěný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84066/bmid_pomsteny-milenec-84066.jpg 4 728 62

Bratrstvo černé dýky série

Další pokračování válek rodu upírů z Coldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Avenged , 2009

Ewiczka_areebah
15.08.2015 3 z 5

Po 6. díle jsem se k této knize chvíli odhodlavala a ano začátek mi opravdu trval než jsem se začetla ale potom....perfektní, skvelě napsané a hlavně do sebe vše skvěle zapadá:)

ewisek22
31.07.2015 5 z 5

Ward si u mně od minulého, velice nezdařeného dílu s Phurym, napravila reputaci. Přečteno pomalu jedním dechem. V tomto díle dává prostor mimo jiné spisovatelka i Johnovy a objeví se tam i znovunalezený bratr - upír:) Takže je to takové 3 v 1:) A ta závěrečná záchranná akce...to bylo naprosto dokonalé! Dávám plný počet hvězdiček a tleskám:)

jitka7
10.04.2015 5 z 5

Super díl, bavil mě... líbí se mi, jak do sebe všechno postupně zapadá a jak se to všechno rozvíjí.

Evaevelína
26.02.2015 3 z 5

půl knihy byla pro mě nudná,jen mě začal bavit příběh,ejhle další stránka byla o někom jiném.Od půlky dobrý a napínavý.

hrubik
23.02.2015 5 z 5

Po dlouhé době jsem se vrátila k příběhům Bratrstva a musím říct, že se mi do knížky moc nechtělo. O to víc jsem si ji užila. Nechala jsem se pohltit dějem, od knížky jsem se nemohla odtrhnout a to jsem si myslela, že opak bude pravdou, protože mě postava Rehva v předchozích dílech moc nebrala. Ale bylo to úžasné, napínavé a já dávám plný počet hvězd.

Karolína18
03.12.2014 4 z 5

Na mě zde bylo moc příběhů pospojovaných do sebe. Ale jinak žádné zklamání. Pasáže s bezduchými mě tedy stále neuchvátily, ale to vyrovnává humor a napětí příběhu. Ehlena byla zvláštní a místy mi moc neseděla. Za to Rehvenge je dalším z mých oblíbenců. I když jsem se díky propletení osudů mnoha hrdinů nemohla odtrhnout, bylo to místy i na škodu. Raději bych se prostě soustředila jen na jednu dvojici.

vaili
19.03.2014 4 z 5

Trošku slabší díl a to asi hlavně proto jak je obsáhlý...moc příběhů v jedné knize :)

NikinkaFantasy
17.03.2014 5 z 5

Knížka mě bavila a překvapivě plynula rychle. Situace se zajímavě vyvíjela s Wrathem a Beth. Zalíbil se mi George a zase tam bylo hodně vtípků a luxusních hlášek, při kterých jsem se často smála tak, že jsem vzbudila celý barák :-) Taky je mi celkem líto, že ZeroSum vybuchlo. Jinak se těším na další díl.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Na tenhle díl jsem se opravdu těšila a vůbec v ničem mě nezklamal, byl opravdu napínavý od začátku do konce. Rehv si mne získal již dávno, ale tady jsem mu doslova propadla. Závěr byl strhující. Jeden z mých nejoblíbenějších dílů.

shey
12.02.2014 5 z 5

Rehva jsem se bála, nebyl mi moc sympatický. Ale asi na něj změním po tomhle díle názor :) Bratrstvo je prostě srdeční záležitost...

Vendulik
10.02.2014 5 z 5

Pěkně tlustá knížka a konečně jsem se dověděla něco o symphateh.

LiLLu
26.01.2014 5 z 5

Pěkně tlustej kousek a výbornej, plnej akce. Jeden z mých oblíbených dílů:-)

janno69
09.12.2013 5 z 5

Jak už jsem řekla k minulému dílu, sága Bratrstvo černé dýky, je moje srdcová záležitost. Jeden díl lepší než druhý.

Melaanie
09.11.2013 5 z 5

Další hezky napsaný díl z tého série, už se těším, až si seženu další díly. Je fajn, že každá kniha popisuje osudy jednoho upíra z Bratrstva, i když Rev do Bratrstva nepatří. Knížka se mi dobře četla, má děj, od kteréh se člověk nechce odtrahnout.

pocketka
14.07.2013 4 z 5

Kniha se četla dobře, jako všechny ostatní díly Bratrstva, jen už mě docela nebaví číst o bezduchých... klidně bych je nějak vypustila.

xxiixxi
12.07.2013 5 z 5

Na symphatha v hlavní roli jsem byla hodně zvědavá a kniha mne nezklamala. Líbilo se mi, že jsme se zase dozvěděli něco nového z jejich světa. Taky je pěkné, že se dozvídáme i jak pokračují vztahy hrdinů minulých knih, ale byla jsem vždy zklamaná, když autorka odbočila z hlavní linie v nejnapínavějším okamžiku, a já musela číst něco, co mne v tu chvíli tolik nezajímalo... Ale takový je prostě styl autorky. Těším se na další díl.

Marcia
23.05.2013 3 z 5

Tak Rehvangův přeběh jsem vůbec nečekala. Dovíme se něco nového o světe symphathů a nakročíme na další příběh o Johnovi a Xhex. No není mezi mými oblíbenými. Ale zase Ward nezklamala, děj je zase propracovaný, ale že by mi příběh nějak zasáhl :-/ to ne. Možná někdo jiný si ho oblíbí. Co se mi tam líbilo nejvíc a nejvíc uvízlo v paměti - špičkování bratrů :-)

lenča30
13.04.2013 5 z 5

Bratrstvo černé dýky.... pro mě jednoduše úžasné..:-)

ala.mihalikova
04.03.2013 5 z 5

Tak tenhle dil mel absolutne vse, co ma dobra knizka mit. Byl strhujici a napinavy. V knizce se misilo nekolik pribehu dohromady a staly za to. Libi se mi, jak se pribehy pekne vyviji. Doporucuji!

frukeška
23.02.2012 5 z 5

Bezkonkurenční tyto knížky :)

upíři erotika

J. R. Ward (p)