Pomstěný milenec

Pomstěný milenec https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84066/bmid_pomsteny-milenec-84066.jpg 4 728 62

Bratrstvo černé dýky série

Další pokračování válek rodu upírů z Coldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Lover Avenged , 2009

denniys
26.12.2018 4 z 5

tak už jsem s bratry přelouskla sedm knih a u každého dílu si říkám, že už na to kašlu a dám si od nich pauzu a ve finále to stejně nedokážu, takže teď otevřu díl osmý..ano, je to přeslazený, ano, je to literatura, kterou bych nejraději nečetla, ale ono mě to bohužel začalo fakt bavit, jakože hodně bavit.. ps: pracuji v baru a čtu mezi chvílemi, kdy nečepuji pivo, chlapi se mě každý den ptaji, co zrovna čtu a tohle vážně přiznat nemůžu, takže lžu, že Metro 2033, což byla poslední normální knížka, než jsem rozečetla tuto sérii a už jim to začíná být divný, páč vědí, že mám v průměru knihu na směnu..chjoo, tahle série ze mě dělá lháře

trynitrix
05.09.2018 4 z 5

Na Rehva jsem byla asi nejvíc zvědavá jak to sním dopadne a jeho příběh se mi líbil :-) a Ehlena dobrotivé srdce  ,každou chvílí jsem čekala kdy se zas co po s.... :-D a nakonec to dopadlo jak do dopadlo uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. Jen ten Lash mi strašně lezl na nervy nejradši jeho pasáže jsem chtěla přeskakovat :-D John mě docela mrzel jak se začal chovat ale to uvidíme v dalším dílu ten už je jeho na nej jsem taky mooooc zvědavá.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
05.03.2018 5 z 5

Super,tento díl napravil ten předešlý:) Opět parádní čtení Rehvenge rozhodně zajímavá symphathovská postava,jak už jsem jednou písla,není to klasická upíří sága,ale je to okořeněné jinou fantazií než jsme zvyklí číst o upírech,takže to člověka nutí dočíst do konce i když je to pořádná série:)

lenhart23
08.02.2018

Rehvenge je sympatický sympath. Když jsem četla, jak je obsypaný pavouky, ne a ne si představit, že přinášejí štěstí. Brrr. Každopádně tato postava přinesla do upíří rodiny nový prvek, takže se těším, co z toho ještě autorka vytěží. A snad tam bude i příběh Temných.

misak94
30.12.2017 5 z 5

Skvělý příběh, autorka stále drží svou úroveň a i tento příběh byl vážně úžasný :)

Kakatja
22.10.2017 5 z 5

Tleskám. Další výborný příběh. A hurá vrátil se humor a hlášky, které mi v předchozím díle chyběli.
Čtivé, vtipné, děj měl spád a ta záchranná akce wou. Ještě teď se chechtám nad vysvětlením Fritze proč vybral retrívra ...
Rehv je další oblíbenec a sympaťák.

ht.lenicka
08.10.2017

Ze mě fanynka této série opravdu nebude. Množství vedlejších příběhů mě rušilo natolik, že jsem knihu ani nedočetla. Vím, že tyto příběhy jsou důležité pro další pokračování, ale na mě už toho bylo moc.

kacaaba
15.07.2017 4 z 5

Začátek mě nebavil, ale pak jsem se začetla a líbilo se mi to. Další dobrodružství Bratrů. Líbí se mi, jak se v dalších dílech prolínají osoby a jejich osudy s předešlých příběhů.

ardeas
26.06.2017 3 z 5

Táto kniha je u mna najslabšia, uz len z toho dôvodu, ze viac upútali vedľajšie dejove linky, nez hlavna. Viac menej som ju citala len kvôli tomu,aby mi neunikla naslednost veci v ramci série.
Myslim, ze rolu do značnej miery hral aj rozsah. Cez 700 stran je fakt vela. Niektore pasaze od Ehleny som po case preskakovala. Mohlo to byt lepšie.

75terka
20.05.2017 5 z 5

Měla bych si dát na chvíli pauzu od těhle upírskejch chlapíků. Ale prostě to nejde. Během 14-ti dnů jsem přečetla 5 dílů. Opravdu jsem do téhle série tak strašně začtená, že jakmile knížku otevřu, odkládám ji teprve až když se dostanu k poslední stránce. Ale konkrétně k tomuto dílu. Myslela jsem, že mě příběh Rehva vůbec nezaujme. ALE opak je pravdou. Dokonce mě tento díl bavil více než část zaměřená na Phuryho. Asi je Rehv můj další oblíbenec. Potěšily mě také pasáže věnované Wrathovi, na kterého jsem se už moc těšila. Jedinou slabinu celé série ale vidím opět v částech věnovaných pouze bezduchým. Přiznám se, že většinu z nich rychle jen letmo prohlédnu a pokračuji ve čtení. Takže z mého pohledu opravdu překvapivě parádní sedmý díl. Těším se na další :)

Etule
03.05.2017 4 z 5

Pauza, kterou jsem si od Bratrstva dala mi očividně prospěla. Když jsem totiž zkoušela Rehvengův příběh číst předtím, nějak jsem se nedokázala prokousat přes tu úvodní kapitolu. Což byl asi následek přeupírování, protože tentokrát to nebyl absolutně žádný problém. Jediným problémem bylo, že jsem musela do práce a tudíž si čtení bohužel kouskovat.
Rehva mám ráda v podstatě od začátku, takže mě jeho příběh pohltil a nepustil. Líbilo se mi, že se autorka vracela i k párům, které už mají svou hlavní knihu "odbytou". Lassiter opět perlil a Tohr... Konečně, Tohr. :)
Jsem ráda, že v knize dostal více prostoru i Trez, a ještě více jsem ráda, že má vlastní příběh. Už se na něj moc těším. A teď hurá na Xhex a Johna. :)
Vypadá to, že jsem opět naskočila na vlnu Bratrstva.
A mimochodem, scénu kdy Bratrstvo klečí v hale a buší do země před králem, bych docela ráda viděla zfilmovanou. :3

cukrovka
29.03.2017 5 z 5

Opět skvělé pokračování. Děj mě úplně pohltil a nemohla jsem se od něj odtrhnout.

Adriana21
22.03.2017 5 z 5

Zase parádní díl. Rehvenge a Ehlena parádní pár, moc jsem jim fandila, aby jim to vyšlo. Super děj, mělo to spád.

Mellisek
08.11.2016 4 z 5

Tento díl byl zas energií a pozitivum po předchozím díle. Příběh R. a E. mě chytnul konečně to bylo zas něco jiného. Těším se na další díl J. a X. :-)

Fizulka71
01.08.2016 4 z 5

Kdo by řekl, že srdce chladnokrevného Rehva dobude křehká a drobná Ehlena. Silný emotivní příběh, který mě opět nezklamal. To ostatní zatím žádný z dílů této série.

kik68
16.07.2016 3 z 5

Zvláštní tenhle díl mě moc nebavil.

Malinali
23.04.2016 5 z 5

Vishous - perfektní, možná až smutný. Trochu jsem ho jako drogového delaera odsoudila, ale ukázalo se, že přeci jen uvnitř něj něco je... Jak píšu ke každé knize z této série - pokračuji dál, protože mě to baví!!

Karin_Kim55
10.01.2016 5 z 5

Tak do toho dle dílu jsem se zamilovala. Miluji Reverenda a a Ehlenu! Ti dva jsou spolu ááá!! *w* Bylo to úchvatné! Já věřím, že až tuhle sérii dočtu, tak si ji jednou přečtu 100% znovu! Protože mě to ne a ne překvapovat!
Strašně se mi líbí, že se tu stále vyvíjí i ostatní páry a není to jen o tom jednom konkrétním! ^^ Takže tenhle díl jsem si opět užila! x3
Ale upřímně.. na další díl se moc netěším. O Xhex a Johnovi. *3* ^^''

marcela6183
18.08.2015 3 z 5

Tenhle díl jsem vzala do ruky z nostalgie - a taky trochu z povinnosti. V šestce mi připadalo, že se autorka dopsala k osobnímu minimu (klesající úroveň) i maximu (délka kompaktního příběhu) v jednom.
Čtenářka nechť se prosím oprostí od nakladatelských blábolů a používá při čtení hlavu. Sympatha mám místy radši, jak upíry. Navíc jeho role u Marissy a Belly je v totálním rozpou se způsobem života, jaký mu vybrala autorka. Surprise, surprise. Být schizofrenik, je dokonalý. Být člověk, řekneme gauner. Optikou autorského pohledu dobrovolná oběť a nárazník. Formování osobnosti skrz osud, mravní sílu a životní přístup - cením si toho, že Bird měla sílu právě takovou postavu vytvořit. A neudělat z něj sentimentálního hrdinu Gatsbyho typu. Už jen za tohle si ty tři a půl zase zaslouží.
Hrdinství naruby a pointa nečekaným směrem. Aspoň pro mne. Měla jsem za hrdinu Rehva, ne Ehlanu.
Lezou mi na nervy poloviční kapitoly s odbočkami do jiných dějových linií. Nepůsobí na mne dobře. Asi kostnatím. Konečně ale zase jedna mnohovrstevná kniha, která otevírá víc dějových linií do budoucna.

upíři erotika

J. R. Ward (p)