Božská potvora

Božská potvora https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444230/bmid_bozska-potvora-9OI-444230.jpg 4 306 306

V sérii 2.5 Božský bastard, který se stane ženichem. Nevěsta, která vtrhne na rozlučku se svobodou. A jedna nezapomenutelná noc ve Vegas. Když Bennetta unesou jeho přátele do Vegas na víkend plný vylomenin a striptérek, jejich první zastávka nedopadne úplně tak, jak si představovali. Jejich plán na pánský víkend vezme za své, když se Bennett s Maxem chopí každé příležitosti, jak se tajně setkat s ženami, které milují. Ale když se plánování chopí zapřisáhle svobodný Will Sumner, tahle dvojka si uvědomí, že pokud se jim má podařit zdrhnout na další lasvegaské dostaveníčko, musí s ním začít spolupracovat, a ne se s ním přít. Chloe Millsová a Bennett Ryan z Božského bastarda jsou zpět a čeká je ještě jedno poslední žhavé vystoupení před svatbou – ale pokud všechno, co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas, možná už nebudou chtít odejít! V sérii jako 2.5 díl.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Beautiful Bombshell , 2013

MilackovaN
12.02.2021 4 z 5

Opět mi to na samotnou knihu přišlo málo, je škoda, že to vše není součástí jedné knihy... dávalo by mi to větší smysl.. Ale jako dopolední zpestření to ušlo..

lusitta05
03.02.2021 2 z 5

Podľa mňa absolútne zbytočné, chvíľami až trápne. Teda mne sa to nepáčilo. Akási snaha, len aby sme nezabudli, aký majú úžasný sex a vzťah. Úplne nasilu predlžovanie.

dasa6695
01.01.2021 5 z 5

Dobře napsané, jen mi tento díl pro celkovou sérii přišel trochu zbytečný.

preny
29.12.2020 3 z 5

Kniha byla vcelku dobrá, dobře se četla, ale děj tak nějak o ničem. Myslím, že znovu ji číst asi nebudu, na Božského bastarda nebo Cizince to byl slabý odvar.

lihate
17.12.2020 5 z 5

Tahle kniha byla bezva i přes to, že nebyla tak silná jako předchozí knihy. A svým způsobem si musím přiznat, že byla naprosto o ničem. Výlet do Vegas si všichni užívali a já se nad knihou několikrát vážně rozesmála. Dialogy mezi Bennettem a kýmkoliv dalším jsou kouzelné. Ale nikdy nepředčí rozhovory s Chloe, je zatraceně pohotová, má geniální způsob myšlení, smysl pro humor, mluví sprostě a přesto všechno dokáže být neuvěřitelně něžná, vášnivá a zranitelná. Myslím, že miluju paní Bennett Millsovou a její povahu.

Radka1727
27.11.2020 3 z 5

Dost mi to připomínalo film "Pařba v Las Vegas"- s tím rozdílem, že Benett neměl po pařbě do 6 do rána "okno" a ještě byl skvělý milenec. Těm, kteří nečetli Božského bastarda a Božského cizince se bude zdát, že je to " o ničem"........

tanecnica
20.11.2020 3 z 5

Zábavné pokračování, opět se setkáte s hrdiny, od kterých víte, co máte čekat.

Majuš333
15.11.2020 5 z 5

Super pokračovanie, ktoré tu malo byť už v roku 2014.

Tereza457
29.10.2020 1 z 5

Tak nevím jestli je to mojí chybou že jsem přečetla dřív tuto knihu než jsem přečetla pár předchozích dílů, ale tak jako tak se mi kniha nelíbila. Bylo tam přehnaně spousta sprostých slov, děj naprosto o ničem a jsem ráda že je to jen pár listů. Za mě totální propadák. Četla jsem lepší knihu od spisovatelek a ani by mě nenapadlo že mě od nich nějaká kniha nebude bavit, ale je to tak.

Myška43
27.10.2020 2 z 5

Božská mrcha i potvora jsou pro mě naprosto zbytečné knihy. Miluju autorky a jejich sérii Božský, ale tyto díly byly o ničem.

elisa194
26.10.2020 1 z 5

nejhorší kniha od této autorky, příběh nezáživný bez nápadu, zápletky, opravdu se to nepovedlo...

krevetka79
19.10.2020 3 z 5

Trocha humoru a sexu ...
Jednoduchá, odpočinkovka na jedno odpoledne či večer :-)

avalonek
14.10.2020 5 z 5

Sranda, přitažlivost,sex, láska,co víc si přát,já se moc bavila.

Nuttelka
06.10.2020 5 z 5

Já se fakt bavila, slupnuto během rána a mě tihle "Božani" fakt berou, výborné pohádky pro dospělé :-)

Maruš.D
23.09.2020 5 z 5

Příjemné zpestření k prvnímu a druhému dílu. Kniha je z pohledu Ryana a Maxe, na rozlučce se svobodou, což jsem si dost užila :D já tyhle božské chlapi prostě zbožňuju.

Dudek25
07.09.2020 2 z 5

Mno doplnění knihu jsem měla půjčenou sem rada nejlepší zůstane stejne pro mě božský bastard a bozska mrcha a potvora kdybych nečetla nechybělo by mi to a dej bych vycetla z recenzi příběh omotany dokola už o ničem

Kešu1981
05.09.2020 4 z 5

Tentokrát nechyběl ani humor a vtipy, pobavila sem se...

Majka1979
01.09.2020 5 z 5

Určite odporúčam prečítať si túto knihu, až ma mrzelo, že je len taká tenká, toľko som sa na nej nasmiala, určite bude veľmi dobre zapadať do zbierky mojich kníh o Božskom :)

georginaa
31.08.2020 3 z 5

Rozlučka se svobodou, se divím, že se nevzali rovnou ve Vegas, když tam byli. Hlavně Max to mohl Sáře nabídnout. Nehledě, rozlučka se svobodou dopadla stejně jinak, než by měla. To pánové měli trochu honičku, když každý pobíhal sem a tam a věčně někoho naháněli. :-)

janina66
27.08.2020 2 z 5

Tak bohužel se mi to nelíbilo. Už to bylo o ničem. Stále rádoby úžasný sex. Bez žádného děje.