Bollettieriho tenisová škola

Bollettieriho tenisová škola https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/335419/bmid_bollettieriho-tenisova-skola-Vlx-335419.jpg 5 2 2

Kniha popisuje všechny údery od podání a riternů po voleje a loby a poskytne vám nejdynamičtější útočný arzenál pro vaši hru. Dozvíte se o klíčových strategických bodech, s jejichž pomocí rozpoznáte návyky svého soupeře a dokážete tak zaútočit na jeho slabiny. Bollettieriho tenisová škola obsahuje 57 cvičení pro dvouhru a čtyřhru, nejúčinnější kondiční cvičení a programy pro všechny herní styly a také informace o nejnovějším vybavení, technologiích a mentálním tréninku. Nabízí unikátní příležitost trénovat s mistrovským trenérem a využít tak ve své hře systém, který pomohl k úspěchu mnoha nejlepším světovým tenistům. Knihu doprovází online videoobsah, který napomáhá lepšímu pochopení nejdůležitějších technik, kterými jsou forhend, bekhend, volej, podání a ritern. Tato kniha je zcela nepostradatelným zdrojem informací pro nadšené hráče i trenéry.... celý text

Sport
Vydáno: , Grada

DNKtt
28.11.2020 5 z 5

Spousta cenných, užitečných a zajímavých informací a tipů od jednoho z nejznámějších a nejúspěšnějších trenérů tenisu. Žádná slátanina, ale vlastní myšlenky, postřehy, rady či zkušenosti.

konicekbily
22.04.2017 5 z 5

Vždycky jsem toužil vědět, jak to ten nejznámější tenisový trenér dělá, že dobře pracoval a vychoval taková tenisová esa. Už to vím: stačilo rozvinout myšleku "učit se, učit se a učit se" génia VŘSR na "dřít, dřít a dřít" aspoň- tedy nejméně- čtyři hodiny denně ve velkém horku po celý rok na Floridě a esa získala vše potřebné k tomu, aby byla nejlepší! Ale vážně: kniha je velice dobrou metodickou pomůckou!

sport škola tenis sportování dětí sportovní prostředí sportovní trénink tenisté, tenistky

Autorovy knížky

Nick Bollettieri