Bohové, polobohové a předkové lidí

Bohové, polobohové a předkové lidí https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279168/mid_bohove-polobohove-a-predkove-lidi-Yjq-279168.PNG 5 15 15

Počínaje svou první knihou, Dvanáctou planetou, Zecharia Sitchin tvrdil, že bibličtí Elohim, kteří řekli "Učiňme Adama k našemu obrazu,podle naší podoby", byli sumerští a babylonští bohové - Anunnakové, kteří přišli na Zemi ze své planety Nibiru. Adam, psal Sitchin, byl produkterm genetického inženýrství - Anunnakové přidali své geny do genetické struktury tehdejších hominidů, což se stalo zhruba před 300 000 lety. Potom, jak praví Bible, v dobách před potopou světa a taky po ní, "obrové byli na zemi", kteří uzavírali smíšená manželství s Adamovými potomky, a rodili se tak "mocní, kteříž zdávna byli, muži na slovo vzatí". Sitchin se svou charakteristickou pečlivostí dokazuje, že to byli polobozi ze sumerské a babylonské tradice. Slavný mezopotamský král Gilgameš, který si osoboval právo na nesmrtelnost, byl jedním z nich, stejně jako hrdina potopy Noe (babylonský Utnapištim).... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

There Were Giants Upon the Earth - Gods,Demigods and Human Ancestry:The Evidence of Alien DNA

Fanfanka
22.03.2023 5 z 5

Aj tato kniha od autora nesklamala , pre mňa TOP Badatel,Spisovatel,Vedec - PECKA

kannibal28
30.06.2022 5 z 5

Sme mimozemštania? možno ano možno nie

Nibiru
27.04.2016 5 z 5

Znovu se skláním nad úžasnou hloubkou vědomostí a analytického myšlení badatele, sumerologa a spisovatele Z. Sitchina. Otevírá před čtenářem starověkou historii lidstva tím, že pečlivě analyzuje a tím dokazuje souvislosti mezi "mýty" starověkého Sumeru a "mýty", které popisuje Bible a dokazuje, že Bible je de facto kompilát, složený z prapůvodních a prastarých zdrojů, pocházejících z doby předpotopní, na které pak navázala civilizace Sumerská, kterou de facto založili kolonizovatelé Země, mimozemští "bohové" Annunakové, tj. Ti, co přišli z Nebe na Zemi a stvořili Lidstvo k obrazu svému". Fascinující dílo, děkuji Vám, pane Sitchine!
Je jen obrovská škoda a přímo trestuhodné, že ve věku, kdy už umíme rozluštit genetický kód, je tak nebetyčný nezájem o to, aby byly prozkoumány pozůstatky "bohyně" z Uru, které leží v Britském muzeu. Kdo si platí to, aby lidé dál žili v tupé nevědomosti, kdo přehlíží záměrně fyzický důkaz v podobě kostry ženy, jejíž analýza DNA by mohla s konečnou platností zodpovědět "Kdo jsme" a "Odkud pocházíme?"

Zecharia Sitchin
ázerbájdžánská, 1922 - 2010