Bodyguard

Bodyguard https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25830/bodyguard-25830.jpg 4 35 11

Bývalý agent FBI se po vyvraždění své rodiny stává osobním strážcem a svůdná Alessandra , která se bezděčně připletla do cesty mafii pochopí, že ho potřebuje, pokud chce zůstat naživu.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Bodyguard , 2000

Kudík
17.03.2024 5 z 5

Harry O'Dell a George Faulkner jsou parťáci z řad FBI a dostávají se k případu, kde se Alessandra Lamontová stala lovnou kořistí mafiánského bosse Michaela Trotta, kterého její skoro exmanžel okradl. Harry s ním má sám nevyřízené účty, protože ho při jeho zastrašení připravil o syna a exmanželku. O Allie nemá nijak valné mínění a odrazuje jej i její půvab.
Sice je děj předvídatelný, ale líbí se mi znát názory obou hlavních postav, Harryho přeživších dětí, hlavně v podání Shauna a dále parťáka George a jeho zvláštního vztahu s exmanželkou a současnou přítelkyní. U poslední zmíněné trojice George, Nicole a Kim jsem nevěděla, koho litovat dříve a víc, ale ve výsledku nenašel štěstí nikdo.
Kniha má spád, akci, trošku napětí, i když škoda uspěchaného závěru. Každopádně autorka umí vykreslit velmi zajímavé postavy, které nejdou pro slovo daleko. 4,5*

maluck
12.11.2023 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Přiměřená dávka romantiky, napětí i vtipných dialogů. Děj je sice předvídatelný, ale pěkně ubíhá. Žádná nereálná zápletka, zdrobněliny při oslovení ani dnes popularní "duhové" vedlejší postavy, a funguje to skvěle.

Magie233
16.08.2023 4 z 5

Pěkné a pohodové čtení s akčním příběhem podbarvené romantikou. Skvělá oddychovka.

david5849
12.05.2021

DOBRÝ DEN
TATO KNÍŽKA JE PLNÁ ROMANTIKY A ODVAHY . AGENT FBI SE ZAMILUJE DO ŽENY MAFIANA KTEROU HLÍDÁ V PROGRAMU NA OCHRANU SVĚDKU . NEJDŘIVE SE NESNÁŠEJÍ , ALE NAKONEC SE DO SEBE ZAMILUJÍ . JE TO VELICE NAPÍNAVY AKČNĚ - ROMANTICKÝ BEZCELER .
VELICE DOPORUČUJI SI TUTO KNÍŽKU PŘEČÍST

Evka3814
29.04.2021 5 z 5

To bylo počteníčko♡Napínák až do konce,akorát ten konec byl nejvíc uspěchanej což mě docela mrzelo. Klidně bych dala pár dalších straneček:)

Knihomolka97
20.01.2021 5 z 5

Tak to je přesně ono! To je ta pravá kombinace napětí, sexuálního jiskření, erotiky a romantiky, kterou mám ráda. :D Ze začátku jsem sice přicházela na chuť hlavním hrdinům, ani jeden mi nebyl extra sympatický, ale když jsem je poznala blíž, oblíbila jsem si jak Harryho tak Allie. Líbil se mi jejich smysl pro humor. :)
Ta obálka je teda hrozná, jsem ráda, že mě od čtení neodradila, protože příběh je TOP.

LilianaFalcon
28.11.2018 4 z 5

Tenhle styl příběhu je pro mě taková "stará škola". Ale hodnocení nelže, fakt je dobrý. S rovnoměrně dávkovaným předvídatelným i nepředvídatelným vývojem.

laura
11.07.2018 5 z 5

Tak tohle byla super jízda! 'Cetla jsem podruhé po více jak deseti letech, ale užila jsem si to stejně, jako když jsem tuto knihu četla poprvé. Vtipná, napínavá, jiskřící přesně tou správnou dávkou romantiky, abyste se nezačali nudit. Myslím, že po nějaké době bych si klidně dala říct i potřetí. Ano, tahle adrenalinová jízda stála za to...

Barbarka_CZ
14.11.2017 5 z 5

Ideální propojení napětí a romantiky.

Jája92
05.08.2017 5 z 5

Zajímavá kniha, která se četla jedním dechem.

Ashlee7
12.03.2013 4 z 5

Napínavá, čtivá kniha, velmi mě bavila :)

Suzanne Brockmann
americká, 1960