Blízke stretnutia tretieho druhu

Blízke stretnutia tretieho druhu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/154769/blizke-stretnutia-tr-154769.jpg 3 19 19

Popis knihy zde zatím bohužel není...

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Smena

Close Encounters of the Third Kind , 1977

Metroušek
20.05.2018 4 z 5

Jasně, kniha je o dost slabší než jeden z filmů, které se mnou v životě nejvíce zacloumaly, ale tato legenda o poznání si knižní podobu zaslouží. Pokud chcete zkusit obojí, zvolte knihu jako první. Pokud ne, zvolte film. Je to podle mne jedno z nejlepších sci-fi všech dob. Pamětníci promítání v našich kinech koncem 70. let jistě potvrdí. Dneska už jsme hodně zmlsaní, ale tehdy to skutečně téměř bylo, jako by tady skutečně přistáli mimozemšťané.

wiix
19.08.2016 2 z 5

Pre mňa veľmi slabé. Film nebol nič "wau" a toto je akoby niekto počúval film a zároveň písal knihu. Raz darmo, Steven má radšej točiť filmy a knihy nechať na majstrov.

Marquis
10.08.2013 4 z 5

Priznám sa, prvýkrát ma odradila mimozemská tematika a úvod, ktorý mi pripadal dosť nudný. No keď som sa prelúskal prvými stranami, bolo to už len a len lepšie. Potešila tiež prítomnosť mystických sadhuov, všetky obľúbené emzácke klišé a takisto pútavý štýl rozprávania príbehu. Záver bol prekvapivý, máločo ma tak vytrhlo zo snenia. Výborná kniha. A to som ešte nevidel film :)

Autorovy knížky

Steven Spielberg