Návrat Bílé Vydry

Návrat Bílé Vydry https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150896/navrat-bile-vydry-150896.peg 4 39 5

Bílá vydra série

Bílá vydra se na romanticky krásný, ale drsný Sever vrátil, tenokrát proto, aby penězi za úlovek zaplatil léčbu svého otce a cestu zpátky do vlasti. Tony zde prožívá šťastné dny, získá opět nejednoho přítele na celý život, pozná však také nelidskou krutost mužů hledajících zlato.

Migello01
27.03.2020

Pokouším se sehnat, ale nikde nic. Mám první díl a rád bych i všechny ostatní, ale zklamal i internet. Četl jsem celou sérii v dávných časech na přelomu 80 a 90 let minulého století, tak jsem měl obavu, jestli mě to chytne jak tehdy a k mému překvapení jsem byl opět pohlcen. Asi ve mně kus toho kluka zůstal.

Ravl
09.05.2019 4 z 5

Příběhy Bílé vydry doporučuji všem, kteří ještě stále uznávají takové hodnoty jako jsou čest, přátelství, spravedlnost, příroda. Ano, někomu se mohou zdát zážitky kluka z malé české vesnice uprostřed kanadské divočiny trochu naivní ve srovnání s dnešní literární "palbou" plnou potoků krve, či nespočtem příšer všeho druhu.
Ale to je právě to, co může vnímavého čtenáře oslovit. Přesto, že se jedná o dobrodružnou literaturu, skvěle se při četbě o životě Tony Siska odpočívá a relaxuje.
Osobně jsem si první i druhou část z celé série o Bílé vydře uložil do mobilu a četl kde se jen dalo, každou volnou chvíli :)

Owain
10.08.2018 5 z 5

Zase krásný příběh a popisy přírody neskutečné. To se čte jedna báseň.

JAnD
13.12.2016 5 z 5

Jak vypadá běžný život lovce kožešin a o přátelství mezi Čechem a Indiány

Shire
12.04.2013 5 z 5

Tony Siskou - Tonda Žižka je kluk i chlap, žádný čecháček, ale ČECH v kanadské divočině, s velkým srdcem a spoustou přátel. Moc hezky se všechny "Vydry" čtou.