Biblio Vampiro

Biblio Vampiro https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66157/biblio-vampiro-66157.jpg 3 37 9

Pijí upíři krev? Mohou se pohybovat za denního světla? Co si ve skutečnosti myslí o česneku? Tahle knížka zodpoví všechny vaše otázky týkající se upírů a představí vám nejrůznější druhy nemrtvých. Obsahuje skutečné příběhy a odhaluje pravdu o přízracích, co se tajně plíží nocí... Vedle důležitých faktů, které potřebujete znát, vám také poradí, jak se upírům vyhnout a jak se těmto nebezpečným krvelačným bestiím ubránit. A určitě nepřehlédněte speciální test na konci knihy!... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Biblio vampiro

richard7959
06.01.2019 2 z 5

Dobrá příručka pro puberťáky...

Liliana2006
14.03.2018 4 z 5

Velmi mě zaujaly ty legendy

Beatrisie
07.01.2017 3 z 5

Trochu k smíchu ale graficky je to moc pěkně udělaná knížka. Ovšem každý kdo se upírům trošku věnuje se tomu zasměje a zase knížku odloží. :)

CamilleTyler
22.05.2016 3 z 5

Přijde mi, jakoby si autor této knihy dělal ze čtenářů vyloženě pr*el. Rady "Raději si jim vyhněte" "Raději je nepotkejte" "Když ho uvidíte utíkejte". Rady nad zlato.
Jako je hezky graficky zpracovaná, líbily se mi příběhy, dělení upírů, ale pasáž s upírovými pomocníky mohl více rozvést. Je vidět, že je to prostě pro mládež.

teuwik
25.08.2014 4 z 5

Pro milovníky upírů úžasná kniha. Líbí se mi zpracování knihy. Úžasné obrázky a popis daného druhu upíra.

vlkove
20.01.2014 3 z 5

Pro milovníky upírů ideální.

Elisabet
17.07.2013 5 z 5

Jedním slovem ÚŽASNÁ! A nádherné grafické zpracování je jen jedna z mnoha předností této knihy. :) Doporučuji všem milovníkům upírské literatury.

Ell Amaterasu
27.04.2013 5 z 5

Dobrá knížka, ale nejspíš jsem čekala víc. Třeba popis různých upírů z různých knížek, prostě jak si upíry vytváří autoři knížek.
Ale moc se mi líbily příběhy o upírech, např. Vlad Dracul apod. I rozdělení na druhy upírů, ale tak trochu mě naštvalo, že jsou tu upíři líčeni jako zlá noční stvoření, která sají lidem krev a zabíjí je nebo je nakazí podivnou nemocí, na kterou nikdo nezná lék.

naty456
27.12.2012 5 z 5