Chlad

Chlad https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183116/chlad-183116.jpg 4 566 72

Bez dechu série

Jace s Ashem se vždy o vše dělili – i o ženy. Když se seznámí s Bethany, Jace začíná cítit něco, co nikdy předtím nepoznal: žárlivost a silnou touhu, která ho naprosto ovládá – a vzrušuje více, než je schopen zvládnout. O Bethany se dělit nechce – s nikým. Je odhodlaný být jediným mužem jejího života, což ohrožuje jeho dlouholeté přátelství s Ashem. Bethany bude jen a pouze jeho. I kdyby se měl obrátit zády ke svému nejlepšímu příteli.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Fever , 2011

ardeas
27.09.2017 2 z 5

... neviem, tá zápletka mi príde tak pritiahnutá za pačesy, že ma to celý čas otravovalo. Toľo k pošahanému obšahu.

K prevedeniu - tak to bolí doteraz. To ale až tak nevadí ako ten blbý štýl rozprávača. Som zvyknutá na ja-rozprávanie, prípadne keď sa strieda rozprávanie z pohľadu oboch postáv, ktoré preferujem najradšej, ale tu mi to bilo do očí a len som proste krútila hlavou. To že tento štýl nevyhľadávam, ale neznamená, že neviem ako má byť v knihe dobre napísaný - tu to ale tak nebolo.

1259
04.09.2017 5 z 5

Opět super příběh. Bylo velmi hezký, jak Jace, Bethany hledal a nakonec se o ní i postaral. Bylo to plný romantiky a erotiky.

Framboise
29.08.2017 2 z 5

První díl byl docela povedený, ale tenhle mě opravdu zklamal. Hlavní postavy - hodně přestřelené, neuvěřitelné a neskutečně pitomé. Třetí díl už ani číst nechci.

tyrone5
09.07.2017 1 z 5

Propánakrále, jak tohle může být hodnoceno lépe než Pád (první díl této trilogie) to opravdu nechápu!! Na Jace jsem se těšila, měl být chladný rezervovaný, tajemný, ale pro svou lásku měl zněžnět, ale autorka ho od základů změnila. Námět byl opravdu jako z moderní Popelky, ale všechno to bylo tak neuvěřitelné a neuskutečnitelné až to bolelo. Kniha má přes 400 stránek, ale hrdinové se do sebe vlastně zamilují hned na začátku, jejich vztah se nijak nevyvíjí, jenom pořád řeší to samé dookola, autorka brala většinu dialogů jak přes kopírák a to i ty s Ashem nebo Gabem, což mně mrzelo. Děj plochý, postavy nudné, erotické scény až trapné, sentimentalita vítězí na plné čáře. Jednu hvězdičku dávám za ten nápad a za jakž takž povedené vykreslení situace, kdy nemáte kam jít. Jinak slabé, dokonce mně to odradilo i od čtení Ashova příběhu :(

havrmoni
15.04.2017 5 z 5

Jej to byla pecka. Moc pěkné.

Kayla
06.04.2017 5 z 5

Tak tenhle díl byl o 100% lepší než ten první. Příběh byl velmi emotivní a originální. Všechny postavy mi byly sympatické. Doporučuji :-)

moudivlacek
07.02.2017 5 z 5

Tak tento díl byl alespoň pro mne mnohem lepší než první. Ano - byla tu také erotika, ale hlavně tu byla silná dějová linka. Velmi mě zaujal příběh o vztahu 2 hlavních hrdinů. Skvěle propracované pocity a myšlenky a touhy hlavních hrdinů. Skvělá ukázka skutečného přátelství a jeho pomoci tam, kde není či nefunguje vlastní rodina.
Po prvním díle jsem si říkala - no erotika - ale tohle je mnohem víc.
Už teď jsem zvědavá na příběh posledního muže Ashe.

Andulina13
16.12.2016 odpad!

Katastrofa!!!!

petra1347
10.11.2016 5 z 5

konec mě vážně rozplakal......lepší než první díl

Janičta
29.08.2016

Vážně mě nenapadá ani vzdáleně "ftivný" komentář na to jak je tahle kniha hrozná... ale... možná hrdinka s těžkým osudem najde páteř a švarný zachránce mozek, ale to už se nedozvím...

Nedočteno...nehodnoceno (ale tak od boku: -10*)

kik68
12.07.2016 5 z 5

Tenhle díl miluji. Je nejlepší. Zbožňuji pošťuchování mezi Jacem a Ashem. Jsou prostě báječní :-)

manelka
13.05.2016 3 z 5

dalo se to číst :)

dudunka
25.04.2016 5 z 5

Nejlepší díl z trilogie :)

azraelka
24.03.2016 2 z 5

Jako komedie dobrý. Fakt jsem se bavila při všech dramatických odchodech, kdy si hrdinové navzájem lámali srdce. To bylo naprosto ženiální.

petvet
28.10.2015 4 z 5

Druhý díl popisuje příběh Jacea (bratra hlavní hrdinky z 1.dílu Pád) a mladičké dívky Bethany. Autorka tentokrát zvolila pro tento žánr "netradiční" hlavní hrdiny (boháč a bezdomovkyně)..Za mě nebyla kniha špatná, dobře se četla, ale mrzelo mě, že se děj více nerozvíjel, napínavé to bylo akorát na konci, jak byla Beatrice v nemocnici. Tento 2.díl CHLAD byl horší než Pád - ale i tak si zaslouží hezké hodnocení :)

evelýny
19.09.2015 1 z 5

Zajímalo by mě, odkud tahle úžasná spisovatelka čerpá námět pro svá veledíla. Ve svých snech. Tento díl jsem dočítala horko těžko.

Haňulec
18.09.2015 5 z 5

Tak tento díl knihy mě zcela úplně pohltil, četla jsem a četla, až jsem zjistila, že jsem na konci knihy. Kniha obsahovala skvělou zápletku a měla moc hezký příběh. Jestli váháte si tuto knihu přečíst, tak jako jsem váhala já, tak jen marníte čas. Kniha je opravdu skvělá a můžu jí jen doporučit. :-)

inuska6280
02.08.2015 5 z 5

Z knížky jsem vyřízená :D chce to opravdu krabičku cigaret! 5* .... Krásnej příběh :) jned otvírám třetí díl.

Makyt
29.07.2015 5 z 5

Celá tahle trilogie se nechala dobře číst, klasicky nejlepší byl první díl. Je to tak trochu "porno pro matky", jak se to dneska nazývá, ale třeba se v tom najdete. Ash s Jacem na mě byli trochu moc, v některých pasážích i Gabe, ale jejich oddanost svým životním ženám je obdivuhodná.

angelbooks
27.06.2015 5 z 5

Jak 2. tak i 3. díl se mi moc líbil. Ale... druhý o něco víc.
Bylo smutné, když Jace začal žárlit a naši dva hlavní hrdinové se pohádali, ale bylo zase krásné, jak se Jace snažil všechno urovnat :).
Občas mě ty jejich hádky vytáčeli, nebo spíš Jaceova nedůvěra, ale na to jsem si zvykla.
A toho jejího bráchu opravdu nechápu ani teď :D. No, hlavní je, že to všechno dobře dopadlo :).

erotika USA (Spojené státy americké)

Maya Banks
americká, 1964