Benátky

Benátky https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84252/benatky-84252.jpg 2 2 2

Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů… A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město užili co nejvíce. Otevřete, rozložte, objevujte!... celý text

Briv
05.08.2021 2 z 5

Letos jsme se rozhodli jet poprvé od narození syna (2,5 roku) na větší dovolenou a vyhrál to road trip po části severní Itálie. Z knihovny jsem si domů donesla celkem hodně průvodců. Zkusím, zde shrnout, jak se mi s nimi pracovalo a čerpaly z nich informace.
Jedním z cílů byly Benátky. Průvodce o Benátkách jsem měla půjčené celkem čtyři.

Tak tenhle mě moc nezaujal, informací je v něm celkem málo, zato seznam obchodů a restaurací je docela velký. V podstatě jsem ho jen prolistovala a odložila. Jediný velký benefit jsou rozkládací mapy každé čtvrti, ovšem v dnešní době, kdy si mapy mohu zapnout na mobilu, pro nás neměly uplatnění.

bammal
01.02.2012 2 z 5

Několik map a pouhý seznam restaurací, obchodů, divadel a barů. V podstatě nulová informace o památkách a muzeích. Sem tam nějaká rada ve stylu: "U baru je pití levnější, jídlo příliš drahé."

Itálie průvodce Benátky

Raphaëlle Vinon