Běh s Vlky aneb Canicross

Běh s Vlky aneb Canicross https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/121846/beh-s-vlky-aneb-canicross-121846.jpg 4 6 3

Autor poutavou a osobitou formou na základě svých mnohaletých zkušeností seznamuje čtenáře s dosud ještě méně známým druhem sportu běhu kynologů se svými psy.

LunaL.
24.02.2020 5 z 5

Přečetla jsem tuhle knížku jedním dechem. Na to, že je spíš naučná, se moc dobře čte! Po přečtení jsem měla chuť vzít psa a vyběhnout!

Mijagi
12.04.2018 4 z 5

"Spolupráce psa a člověka se děje na základě prastaré pomyslné smlouvy, kterou obě strany podepsaly pery vyrobenými ze vzájemné důvěry, inkoustem vytvořeným z lásky."

Monteho jsem potkal před lety na jedné dogtrekkingové akci. Už tenkrát byl legendou, známou jako „ten, kterým to všechno začalo.“ Je fajn v dnešní době, kdy většina disciplín popisovaných v této knize zažívá velký boom, zavzpomínat na romantické začátky se strohou závodní termínovkou, s mnohem méně specializovaných značek vybavení, s tréninkovými plány nezahlcenými výpočty tepů či laktátových křivek atd. Tohle je příručka, do které se autorovi kromě obecných rad podařilo nalít i život. Kniha, ze které vane vůně táboráků, zní ve větru ševelící listí a hlavně vyjí civilizací nespoutaní, svobodní vlci. Chce se mi vzít své čtyřnohé parťáky, obout si boty, jen tak s nimi běžet po louce a nic dalšího neřešit.

knihamouder
11.10.2016 4 z 5

Kniha o zkušenostech a pár rad do začátku, než vyrazíte na první společnou trať :-) co budete potřebovat pro sebe, psa, čím krmit, ev. co přidávat do krmení pro psy v zátěži.

psi psí sporty canicross

2009  93%Rapsodie šedých stínů