Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1004 1004

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

emulka
08.04.2014 3 z 5

knížka se hezky čte,ale jakmile jsem ji dočetla, za chvíli jsem nevěděla o čem byla. Myslím, že Bavetovi a spol. už jsou vyčerpáni. Ale jinak se mi líbí jak autorka píše. Má to šmrnc :-)

EliM
06.04.2014 5 z 5

Dokonalé, dokonalé, prostě dokonalé :). V některých pasážích jsem se smála, až mi slzy tekly. Jako jo, první díl byl první díl, nejlepší, ale i tento třetí je prostě úžasný. Jediná nevýhoda je ta, že tak rychle skončil, škoda, tak snad se Paní Spisovatelka pochlapí a vykouzlí nějakou další knihu :)

liskarysava
05.04.2014 5 z 5

Tyhle knížky se moc hezky čtou

ciniminisek
03.04.2014 5 z 5

Fragment nám přináší další super příběh. Jak to u knih od Kateřiny Petrusové bývá, nechybí nám v ní vtip, napětí, láska a nějaké ty slovní i doslovné přestřelky. Můžete se zde těšit i na postavy z předchozích dílů, což se mi velmi líbilo. Vždycky se velmi těžce loučím s postavami, s kterými jsem ušla kus

nějaké cesty a proto vítám, když se nám v dalších dílech znovu objeví. A přesně tohle, se zde stalo. Určitě se budu opakovat, ale ke knihám z této edice, já prostě nemám žádné výtky. Smějete se, jste jak na drátkách a občas se i blbě culíte. Za co dávám hvězdičku navíc, jsou vedlejší postavy. Kateřina má talent je vykreslit tak, jak přesně mají být. Nesoustředí se pouze na hlavní postavy, ale dokáže plnohodnotně popsat i vylíčit jejich charakter, v pár větách. Žádné dlouhé popisování, protahování, pěkná, neobvyklá, přesto zapamatovatelná jména a skvělé zápletky. Nic vás neruší, nemusíte přemýšlet ani se rozčilovat, že něco není ukončené. Kateřina myslela úplně na vše a já jsem velmi ráda, že se tato spisovatelka řadí mezi ty naše, české. Zakázanou přitažlivost velmi doporučuji a všem slibuji, že u této knihy se určitě nudit nebudete. Je to pohádka se šťastným koncem... ale to přece chceme, ne?

Gabetka
02.04.2014 3 z 5

Kniha je čtivá a opět plná vtipných hlášek a momentů, ale i tak mám pocit, že jí oproti předchozím dílům něco chybělo. Všechno ubíhalo moc rychle, především oťukávání hlavních hrdinů mohlo být věnováno více prostoru. Proto jsem se nemohla rozhodnout, jaké hodnocení knize dát, viděla bych to na 3,5*.

P.ary
31.03.2014 5 z 5

Jednoduše řečeno... Prostě paráda... Knížky od K. Petrusové mám ráda, patří mezi mé oblíbené autory... Takže za mě opět 5*

fidáš
31.03.2014 5 z 5

Knížka naprosto úžasná, ostatně jako všechny od Katky. Katko piš, piš, piš.

Canney
30.03.2014 3 z 5

3,5*
Zakázaná přitažlivost se mi docela líbila - hlavně teda ten začátek, kdy se ještě oťukávali. Ten byl k popukání. Líbily se mi i postavy, je tam plno vtipných hlášek a určitá dávka romantiky. Přesto stále nemůžu zapomenout na ten pocit, který jsem měla po dočtení prvního dílu. Prostě si nemůžu pomoct a srovnávám.

JajaAP
27.03.2014 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale zbožňuju tuhle autorku. Opět perfektní kniha, která mě moc pobavila. Henry byl skvělý a celý příběh neměl chybu. Doufám, že takových knížek napíše Kateřina Petrusová ještě spoustu. :-)

drbohlav
26.03.2014

tak já nevím. tady je tolik nadšených a pozitivních komentářů. v tomto díle jsem bohužel nepostřehla žádnou zápletku. když to srovnám s předchozími díly, tak je v tom ohromný rozdíl. vždycky je nejlepší ten první díl, to je jasné. ale mám pocit, že autorka sérii dala už všechno a tenhle díl už byl napsán jen tak. prakticky příběh je pouze o tom, jak dva na sebe myslí. ani nebudu hodnotit. škoda. nebezpečná láska mě nadchla.

pocketka
26.03.2014 5 z 5

Co jiného napsat, než že kniha naprosto splnila mé očekávání, která byla velká. Katka píše velmi čtivě a vtipně. Úžasná kniha na odreagování a odpočinek. Skvělé! Už aby vyšla další kniha od tého spisovatelky

Lena52
25.03.2014 5 z 5

Co na to říct? Tak uvažuju, kolik knížek může autorka napsat v jedné sérii a neubrat na parádoznosti. Tahle byla stejně úžasná jako ty předchozí dvě. Vážně stojí za to mít je v knihovně. Vtipné, napínavé, úžasné :-) Hvězdičky nemůžu najít, ale kdyby jo, dostala by tato kniha rozhodně plný počet :-)

mary.rita
23.03.2014 4 z 5

:-) úžasné

amysa
21.03.2014 5 z 5

Všechny autorčiny knížky mám doma a vůbec nelituju! I na Plyšáka jsem čekala hodně netrpělivě a slupla ho jako malinu! Opět jsem se po celou dobu čtení tak nějak "přiblble" culila a nejen díky Emily a spol. se výborně bavila. Navíc má Em velmi sympatického koníčka jako já, miluje knížky, tak tím mě taky hodně "dostala"... Celý příběh a celá série je prostě hezká, vtipná, napínavá, zkrátka přesně taková, jak to mám ráda!
Káčo, prosím, piš ty knížky ještě delší a pokus se, prosím, i ten interval ( je-li to v Tvých silách ) poněkud zkrátit, ať máme zase co číst:-) Už teď se moc se těším na "Pekáč buchet":-)
Jednoznačně doporučuji!!!

Hereret
21.03.2014 5 z 5

Opět úžasná kniha z pera nepřekonatelné autorky Kateřiny Petrusové. 3. díl ze série Bavettových sice nedosahuje takových kvalit, jako první kniha, protože takový příběh se nepřekonává snadno, ale stejně srší vtipem, dobrodružstvím a romantikou. Kniha mě vážně bavila a 300 stránek uteklo jako voda. :)

JanaDor
20.03.2014 5 z 5

I já se zařazuji k pochvalným komentářům k této knize. Je čtivá, vtipná a hlavně nepřeslazená. Romatika lehce okořeněná dobrodružstvím.

evcak
17.03.2014

Jednoduchá romance s dobrodružnou zápletkou. Nicméně díky nespornému talentu autorky vznikla napínavá kniha od prvního do posledního řádku, prošpikovaná inteligentním vtipem. Takže pro mě kniha přečtená tzv jedním dechem. Román o 300 stranách, který nepřestane bavit ani na chvíli, je rozhodně úspěch.

Jamate2
17.03.2014 5 z 5

Čtvrtá kniha Katky Petrusové se opět povedla:)) Prostě další oddechovka, která nesmí chybět v mé knihovně

Anre3
17.03.2014 4 z 5

Styl psaní autorky je opravdu pěkný a knížka je díku tomu hodně čtivá, přečetla jsem ji za jedno odpoledne a večer. Nechtělo se mi od ní odbíhat. Oproti jiným dílům mně přišlo, že je tam použito zbytečně moc sprostých slov, což na mě občas působilo rušivě. Knížku všem doporučuji.

kleria
16.03.2014 5 z 5

Je to skvělé jako vždycky. Já její knihy prostě miluju a potřebovala bych nějakou další :D :D, škoda že byla tak krátká, 100 stránek navíc bych brala hned :)) Tahle série i když na sebe moc nenavazuje prostě patří mezi jedny z nejlepších co jsem kdy četla a už teď mi to začíná chybět a to jsme to dočetla před 5 minuty. Doporučuji přečíst, i když je pravda že na první díl to nemá, ten je prostě nejlepší, ale i tak je to dokonalý. DOPORUČUJI!! A klidně by mohl být i další díl :D.

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)