Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1004 1004

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

psirena
06.05.2014 5 z 5

Skvěle napsaná knížka. Nechybí tomu vůbec nic. Je tam vtip, romantika, dobrodružství, napětí, má to skvělou gradaci. Dávám 5 *

macekd
04.05.2014 5 z 5

K. Petrusová opět nezklamala. Poutavě napsaná kniha, která má spád. Moc se těším na její další romány. Bezvadná oddechovka.

Nel-ly
04.05.2014 4 z 5

Mám pocit, že mě autorka nemůže zklamat. První díl mě nadchnul asi víc, ale tam jsem měla problém s koncem, tady je to všechno od začátku až do konce takové vyrovnaná, autorka vždycky přidá do románu něco, čím jeho vyznění trochu povýší a neulehčuje si příběh popisu sexu (ale zase není puritánka) a všechno je to takové milé, hezké a vtipné.

Kopretina_aku
03.05.2014 5 z 5

První dva díly jsem nečetla, možná je to dobře, třeba bych po přečtení tohoto byla zklamaná. U této knihy jsem se hlavně pobavila, byla čtivá a oblíbila jsem si všechny postavy, hlavně Plyšáka. Sice byl děj lehce předvídatelný od prvních stránek, žádnou hloubku v sobě příběh nemá, ale pokud jde o zábavu a radost ze čtení, tak svůj účel kniha naprosto splnila.

niknikita
03.05.2014 5 z 5

Není to kniha, ve které najdeme "literární perly" a její sloh je slangový, odpovídající postavám. Vztah, který vzniká mezi Henrym a Emily je předvídatelný a od začátku jasný, nic nepředstírající ale slibující, že to nebude jednoduché. Přesto jsem se bavila od začátku až do konce...nezbývá, než si přečíst první dva díly, které jsem nějak minula :-)

lela25
30.04.2014 4 z 5

Musím říct,že tento díl se mi líbil nejmín.Sice se to dalo číst,opět jsem se skvěle bavila,ale né tak jak 1,2 dílu.

andream
26.04.2014 2 z 5

Tak musím přiznat že jsem ani nedočetla - plytké, nesedí mi forma psaní, na mě moc sprostých slov které prostě ruší... nic mě nenutí dočíst do konce, jsem opravdu zklamaná, na to jaké se tu pějí chvály.... Nebezpečná láska byla suprová, strhující a nešlo od ní odejít, od tohodle 3. dílu odcházím ráda...bohužel.

vaili
25.04.2014 5 z 5

Kniha mě opět pobavila 1. díl byl dokonalý 2. skvělý a 3. je stále dobrý, ale trochu mi vadilo jak hloupého udělala autorka plyšáka :) nebo aspoň jakým se dělal on sám :) i když je mezi 1 a 3 rozdíl dávám plný počet ... 4* dávám u trochu lepšího průměru a tohle je víc než to :))

hrabenka
23.04.2014 5 z 5

Další skvělá kniha,která mně pobavila,opět přečtena na jedno nadechnutí :-) Tento styl psaní mě baví.

blueberrypink
21.04.2014 5 z 5

Další úžasná kniha této autorky. Jen mne moc mrzí, že už je Bavettových u konce, tak jsem se do něj začetla, že jsem si nedokázala představit, že to jednou skončí. Henry i Emily super, milovala jsem ty Henryho hlášky a myšlenky!

Lucka.79
20.04.2014 5 z 5

Knihy Katky Petrusové jsem si hodně oblíbila a opět nemůžu hodnotit jinak. Její styl psaní mě fakt moc baví, najdu v nich jak dávku humoru, tak romantiky a napětí - skvělá kombinace. A třeba se v sérii Bavettovi dočkáme ještě jednoho dílu .... kdo ví .... třeba Kevin by ještě dával možnost :)
Každopádně i na další autorčiny knihy mám připravené místečko v mé malé knihovně ...

Nuttelka
17.04.2014 5 z 5

Jedním slovem - paráda :-) Jsem ráda, že mi byla Kateřina doporučena, její knihy mě fakt baví a už se těším na další...

Sysel
14.04.2014 5 z 5

Na knihu jsem se těšila a opravdu nezklamala! Takhle jsem se dlouho nezasmála, velice čtivá kniha, kterou vřele doporučuji dál :-) Bavettovi a spol jsem si zamilovala a strašně moc mě mrzí, že (snad zatím) není další díl.

magsan
12.04.2014 3 z 5

První část trilogie byla úžasná, druhá ještě taky, ale tohle je nastavovaná kaše.

marketsim
12.04.2014 5 z 5

Opět mohu jen doporučit, aby jste si ji přečetli. Spisovatelka nezklamala. Doufám, jen že další kniha od ní bude opět perfekním!

Samira
11.04.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, nezklamala. Četla se sama. V prvních dvou dílech ze série, však bylo ještě něco navíc. Asi to bylo hlavně tím, že tenhle děj už byl bez mafie, neměl čím šokovat nebo překvapit nečekaným zvratem. Určitě, ale nelituji, že ji mám doma. Je to skvělé čtení!

dubakm
11.04.2014 5 z 5

Co pořád psát o knihách, které vás tak pohltí, že je přečtete během dne? Katko, piš ty knihy delšíííí :-)) Další hezký příběh, okořeněný humorem, romantikou i správnou dávkou napětí. Tyrkysová a lososová barva se i u nás doma mění na zelenou a růžovou, holt většina chlapů má nízké spektrum barevnosti. A ještě musím vyzvednout fakt, že v knize se nezapomína ani na aktéry předchozích dílů,za což autorce moc děkuji. Budu se těšit na další určitě skvělou knihu.

Blauny
10.04.2014 4 z 5

Moc hezké čtení. První díl je sice nedostižný, ale trojka byla zábavná, vtipná, místy napínavá i romantická. Prostě to, co od knížky očekávám :)

MisuleB
09.04.2014 5 z 5

Jedno slovo: Wow.
Tak tohle jsem od české autorky fakt nečekala. :´)
Ze začátku velmi vtipná a rychle ubíhající knížka. Tolik jsem se v prvních 150 stránkách knížky nenasmála ještě nikdy. :´)
V druhé polovině už tak vtipná nebyla, ale pořád rychle ubíhala. Během chvilky přečtená.
Na to, jak se českým autorům obloukem vyhýbám, tak tohle byla pecka, u které jsem ráda, že jsem si ji přečetla. :´)
Rozhodně bych neváhala a koupila si ji znovu. Rozhodně si přečtěte!! :´)

hrubik
08.04.2014 4 z 5

První polovina knihy byla pecka, hned mě strhl děj, napětí mezi Emily a Henrym bylo úžasný, ale od poloviny knihy už to nemělo takový šmrnc, trošku mi to přišlo zdlouhavé, mohlo to být i víc napínavé a zápletka propracovanější. Ale byla to fajn oddechovka, Petrusová píše dobře a její styl se mi líbí.

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)