Babiččina kouzelná zahrádka

Babiččina kouzelná zahrádka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455423/bmid_babiccina-kouzelna-zahradka-u2x-455423.jpg 5 12 4

Eliška a Jakub jedou na prázdniny k babičce a dědovi do Žulových hor. Na tom by nebylo nic tak divného, nebýt babiččiny zahrádky, kde kouzla nejsou ničím výjimečným. Že to není možné? Omyl! Právě na obyčejných zeleninových záhoncích zažijí děti úžasná dobrodružství, poznají spousty neobvyklých bytostí a také se seznámí s různými druhy zeleniny a jejich vlastnostmi.... celý text

veronika4937
04.03.2022 5 z 5

Opět velice zdařilá knížka od naší oblíbené autorky. Děti se zábavnou formou seznámí s různými druhy zeleniny a vše je doplněno nádhernými ilustracemi.

Leny66
18.10.2021 5 z 5

Po přečtení knihy se děti vrhnou na zeleninu. Doporučuji knihu dětem přečíst.

veronika0382
24.05.2021

Že vaši nejmenší nemají v lásce zeleninu? Chtěli byste aby se s ní lépe seznámili a jedli jí s chutí? Žádný problém! Pořiďte jim Babiččinu kouzelnou zahrádku, která jim představí celé záhonky kouzelné zeleniny a ještě s ní zažijí spousty dobrodružství. Navíc je čeká za každou kapitolou spousta zábavy! Najdou zde otázky k textu, vyplňovačky, křížovky, místa ke kreslení, různé hádanky a spousty dalších aktivit. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách :)

kamibe
15.03.2021 5 z 5

Nedalo mi to a přečetla jsem i tuto knihu, i když jsem si od ní neslibovala nic závratného. Musím však ocenit autorčin smysl pro vštěpování dobrého postoje k zelenině i snahu přidat nějaké luštění a zkoušky pozorného čtení.