Azrael

Azrael https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504632/bmid_azrael-mkK-504632.jpg 2 2 2

Když se zjeví archanděl Azrael, nastává čas bilancovat. Ovšem zdaleka není jisté, koho se to účtování týká. Patoložka Týna hodnotí svůj dosavadní milostný život a nachází novou naději. Ale může se Anděl Smrti zamilovat? Čtenář se stane svědkem prolínání reality s mystikou na místech, kde se světy mrtvých a živých odedávna setkávají. Kořeny bizarního příběhu ze současné Prahy sahají až na bojiště první světové války a vlastně ještě mnohem dál. Protože jsou věci mezi nebem a zemí, na které rozum nestačí. A ke slovu pak přichází srdce… Pátá kniha autorky s osobitým vypravěčským stylem opět baví nečekanými souvislostmi a překvapivým dějovým vývojem.... celý text

Theresis
22.06.2023 1 z 5

Nějakou dobu jsem přemýšlela, co k této knize napsat. Upřímně to byla kniha doslova o ničem. Rozumím tomu, když někdo vypraví nějaký příběh, chce čtenáři lépe popsat myšlenky a děj. A buď jsem ten děj nepochopila nebo tam žádný nebyl. Hvězdičku dávám za krásný obal. Knihu jsem ani nedočetla, nudilo mě to.

karaliene
12.01.2023 2 z 5

Psané stylem pro pubescenty. Až příliš jednoduché, až příliš bez pointy, až příliš bez koherence.