Sny o panu Darcym

Sny o panu Darcym https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389322/mid_sny-o-panu-darcym-LHZ-389322.jpg 3 25 5

Austen Addicts série

< 2. díl

Kay začáná zbrusu nový život v malebném přímořském městečku na jihu Anglie. Záleží jen na ní, co si vybere. Bude se věnovat svému starému koníčku – ilustrování románů Jane Austenové –, anebo přjme výzvu a postará se o penzion, který nečekaně zdědila? A bude přitom všem mít čas na lásku? Hrdiny typu pana Darcyho se to v knížce jen hemží, takže si musí dát velký pozor na to, aby vsadila na toho pravého.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Sofa Books

Dreaming of Mr. Darcy , 2011

Majka1979
04.02.2024 5 z 5

Pre mňa bol tento príbeh veľmi pekný, pretože milujem knihy Jane Austinovej, ale aj príbeh samotný o Kay a Adamovi bol niečím výnimočný, čím všetkým si museli prejsť a predsa len sa ich život skončil tak ako v rozprávke :)
Veľmi rada sa ku knihe ešte niekedy vrátim a určite bude mať svoje čestné miesto v mojej knižnici :)

mumin63
24.07.2020 1 z 5

Rádoby variace na Emmu, ale ta hlavní hrdinka byla tak nebetyčně pitomá, že bych ji praštila. Dvě hvězdičky za Annu Eliotovou, kterou miluju

mayinka
29.09.2019 3 z 5

Adam - Oli - Adam - Kay. Gemma - Adam- Oli - Rob. A tady jsem si rikala, ze ma ta herecka kliku.. ze ten co ji sledoval - nebyl ouchyla.

mikika
25.02.2019 3 z 5

když se hrdinka zabouchne do úplně pitomého herce, máte chuť na ní křičet, nebo aspoň profackovat. ale jinak spousta odkazů a variací na různé austenovky. jen kdyby nebyly hrdinky tak roztomile marné...

alzbeta4340
26.01.2019 3 z 5

Příběh je velice obyčejný, až jsem se divila, že takto prostou linku vyprávění lze rozepsat do tolika stran. Zajímavé jsou momenty, kdy se mluví o románu Jane Austenové "Anna Elliotová". Jenomže to mě zase nutilo srovnávat... a pro tento román to nedopadlo vítězně.
Za pěknou a celkem vkusnou obálku dávám hvězdičku navíc.

romance Jane Austen

2017  66%Víkend s panem Darcym