Atlas budoucnosti - Objevte svět zítřka

Atlas budoucnosti - Objevte svět zítřka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392647/bmid_atlas-budoucnosti-objevte-svet-zitr-fVA-392647.png 4 5 5

Tato kniha vezme malé čtenáře na dobrodružnou exkurzi do budoucnosti a prostřednictvím poutavých obrázků jim představí, jak se bude žít v roce 2050, co se bude jíst, jak se budou lidé oblékat nebo jaké dopravní prostředky budou jezdit v ulicích. Novinky a nápady z této knihy by se brzy mohly stát skutečností, protože jsou podloženy vědeckými poznatky, a popisované předměty by mohly být v nejbližší budoucnosti běžně vyráběny. Je to realita, která se sice zatím stále vyvíjí, ale je nám čím dál tím blíž. Jste připraveni na vzrušující cestu plnou překvapení?... celý text

Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Omega

Toekomstatla , 2018

michaela.97
23.12.2019 4 z 5

Knížku jsem kupovala k letošním Vánocům jako dárek dětem a sama jsem z ní byla nadšená - jak z ní budou nadšené děti, to se ještě uvidí :D

Ilustrace jsem naprosto úžasné a co se týče obsahu, tak jsem ráda, že se konečně začínají vydávat i knížky, které si hrají s dnešní - moderní dobou :) Myslím, že je to třeba. Elektronika a vymoženosti už tady jsou - a budou, takže to není nic, od čeho bychom měli děti držet dál (alespoň v jejich povědomí).

Jsem zvědavá na další podobné atlasy. Všechny vypadají skvěle.

Autoři knihy