Ateista: Cejch, za který se nikdy nesmíme stydět

Ateista: Cejch, za který se nikdy nesmíme stydět https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241752/mid_ateista-cejch-za-ktery-se-nikdy-nes-LAG-241752.jpg 5 6 3

Sbírka esejů českého novináře a ateisty o potřebě ateismu a nebezpečí náboženství, zejména křesťanství.

Kakarinka
26.01.2022 5 z 5

Vlastne nemam slov. Jakozto byvala krestanka hodnotim 5 hvezdickami.

Kenoth
18.07.2018 5 z 5

Jedna z nejrozumnějších, nejupřímnějších a zkrátka nejlepších knih, kterou jsem kdy v životě četl... Plný počet bodů.

vitek.sk
30.03.2015 5 z 5

Petra Tomka znám osobně. Vyslechl jsem mnoho jeho přednášek a přečetl mnoho textů ať už o náboženství nebo o kosmonautice. A Petr mne nezklamal ani teď. Kniha je výborným pojítkem pro mnoho textů, které by se daly číst i nezávisle. Jsou rozděleny do několika skupin, například zde najdeme texty o Ježíšovi, o rovnoprávnosti mužů a žen a tak dále. Autor se samozřejmě vyjadřuje i k Dawkinsovi a dalším moderním ateistům. Ne že bych se všemi texty bez výhrad souhlasil, ale je příjemné si pro změnu přečíst názory inteligentního, racionálně uvažujícího člověka, místo názorů mnohých zaslepených věřících. Uděluji s radostí nejvyšší hodnocení.

P.S. Kromě toho je Petr jeden z nejlepších lidí co jsem poznal, takže i za to plné hodnocení. :-)

víra ateismus věda a víra kritika náboženství agnosticismus sekularizace kritika Bible kritické myšlení kritika islámu

Petr Tomek
česká
2008  95%Ztracený Měsíc
2014  97%Ateista: Cejch, za který se nikdy nesmíme stydět
2012  100%Láska, sex a vesmír

Kniha Ateista: Cejch, za který se nikdy nesmíme stydět je v