Asterix V-VIII

Asterix V-VIII https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291192/bmid_asterix-v-viii-CZa-291192.jpg 5 73 12

Souborné vydání příběhů Asterix a cesta kolem Gálie, Asterix a Kleopatra, Souboj náčelníků a Asterix v Británii.

Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Le Tour de Gaule d´Astérix, Astérix et Cleopatre, Le combat des chefs, Astérix chez les Bretans , 1959

Usire
25.03.2024 5 z 5

Většinu příběhů jsem znal z animovaných filmů a bylo tedy zajímavé je porovnat. Kresby jsou opravdu krásné, humor skvělý, vlastně není co vytýkat.

mia.com
20.12.2019 5 z 5

Asterixe miluju od mala, takže teď v dospělosti bylo načase pořídit i komixy. Jsou opravdu krásné, miluju styl kreseb. A příběhy jsou fajn, dobré vtípky a rychle to ubíhá.

Ran
18.11.2019 5 z 5

Kniha má skvěle napsané příběhy a krásnou grafiku. Příběhy mají vtipné dialogy a všechny se mi četli výborně.

Blančitos
18.07.2019 5 z 5

Konečně jsem se po dlouhé době vrátila do světa Asterixe a Obelixe...

jenda88
06.07.2019 5 z 5

Super knížka.

Devil-Ivet
13.01.2019 4 z 5

Tentokrát to bylo krapet slabší. Nejvíce mě bavilo putování po Galii. Další příběhy byly o poznání slabší a už mě tolik nerozesmály.

Heisenberg
18.07.2017 5 z 5

Klasika komiksu. Vždy s originální zápletkou a humorem.

Voda1
28.03.2017 5 z 5

Moc hezká kniha.

martinstefko
30.09.2016 4 z 5

Sérii se musí nechat, že rozhodně nic v této fázi neztrácí a že jsou zde příběhy, jež jsou jednoduše zapamatovatelné, ale přesto takové, k nimž se rádi v budoucnu ještě vrátíte.

Aki12
04.09.2016 3 z 5

Pár dílů, jsem viděl zpracované ve filmové podobě, takže mě to dost zklamalo. Ale i tak jsem si to užil.

Heřmis
14.09.2015 5 z 5

Je to klasika a proto plný počet. Hezky nakreslené, příběhy mají spád a člověk tam vždy najde něco, co ho pobaví. Navíc se dozvíte historická fakta např. jak to bylo s nosem Sfingy nebo od kdy pijí Britové čaj :) ...

valda
14.06.2012 5 z 5

V těchto dalších čtyřech dílech se Asterix s Obelixem nejprve vydají na cestu po okolních městech Galie, aby Římanům ukázali, že si můžou dělat co chtějí, pomůžou Kleopatře postavit palác, dojde k souboji náčelníků Galských kmenů a nakonec navštíví Británii.
Platí to samé, co jsem napsal o předchozích dílech. Goscinny stále udržuje hodně vysokou laťku zábavy. Jinak většina kreslených filmů o Asterixovi se věrně drží komiksové předlohy.
PS: "Ti Římani jsou blázni."

Asterix

Kniha Asterix V-VIII je v