"Všechna zřídla mé spásy jsou v tobě" - Eucharistie, pramen života a poslání církve https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480062/vsechna-zridla-me-spasy-jsou-v-tobe-uM0-480062.jpg 3 2 1

Mezinárodní eucharistický kongres v Budapešti přináší věřícím šanci otevřeně a upřímně dosvědčit svou víru před společností. "Dnešní člověk raději naslouchá svědkům, kteří něco dokazují činy, než učitelům, kteří to vykládají slovy, a učitelům naslouchá jen tehdy, jsou-li zároveň i svědky," řekl moudře papež sv. Pavel VI. Mezinárodní eucharistický kongres je příležitostí k upevnění víry a ke sdělení naděje, života a radosti s těmi, kdo jdou po stejné cestě a vycházejí přitom z eucharistického pramene zmrtvýchvstalého Krista. Účastí na eucharistii se věřící utvrzují ve víře, obnovují svou křesťanskou identitu a prohlubují společenství s Kristem a s bratry. 52. mezinárodní eucharistický kongres v Budapešti (5. - 12. 9. 2021... celý text

Jana512
11.09.2021 5 z 5

Maďarsko, které má hluboké kořeny v křesťanství, pořádá ve své zemi církevní událost, která poukazuje na úlohu eucharistie v křesťanském životě. Krásná myšlenka, která mě obohatila spočívá v tom, že v této svátosti zůstává Ježíš s námi a pro nás, aby nás provázel ve všech našich životních událostech a byl stále s námi. Proto také: "Všechna zřídla mé spásy jsou v Tobě!"

Kniha "Všechna zřídla mé spásy jsou v tobě" - Eucharistie, pramen života a poslání církve je v