Annejet zasahuje

Annejet zasahuje https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31604/annejet-zasahuje-31604.jpg 4 87 11

Annejet série

Kniha je rozdělena na dvě části: • Annejet se představuje • Annejet zasahuje V prvním dílu (Annejet se představuje) románového seriálu z prostředí holandských gymnasistů líčí autorka těžkosti, jež prožívá studentka gymnasia v souvislosti s osudem jejího kulhajícího bratrance. Ve druhém (Annejet zasahuje) obrodný vliv jeho osudu na její dospívání. Psychologicky dobře pojatý příběh, řešící problematiku dospívání.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Lidové nakladatelství

Annejet stelt zich voor ; Annejet helpt een handje , 2002

Květinka008
27.09.2020 5 z 5

Moje nej knížky z doby začínajícího dospívání, na které jsem si ušetřila z kapesného :-) Moc prima holčičí čtení pro věk 11-12 let!

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Dvanáctiletá dívka, které prožívá úžasná dobrodružství. Tato knižní série je vhodná pro dospívající dívky (sama jsem ji četla ve svých asi 12 letech a pamatuji si, že tyto tři knihy patřily mezi mé velmi oblíbené knihy dětských let).

sgjoli
18.12.2019 3 z 5

Četla jsem v pubertálním věku a nebylo to špatné. Na jedno přečtení fajn, proč ne. Milé, odpočinkové čtení. Není to nic převratného, ale vysloveně špatné to také není. Takový průměr. :-)

postrach
23.05.2018 4 z 5

Já je začala číst jako dospělá 30....a taky jsem si je oblíbila.

Nita17
31.01.2018 4 z 5

I po letech stále skvělá kniha pro dospívající.

Martiiiik
15.08.2016

Trošku jsem byla zmatená, protože mám doma knihu, která se jmenuje Annejet zasahuje, což je podle názvu tato kniha. Byla moje oblíbená v dětských letech :-) Doporučuji přečíst :-)

Jessica007
09.09.2015 5 z 5

Také moje nejoblíbenější hrdinka dívčích let. Rozhodně to není povrchní knížka a moc hezky se četla.

TaLu
09.08.2015 5 z 5

Moje nejoblíbenější hrdinka dívčích let. Podle mě skvěle napsáno, zajímavý příběh, komplikace v podobě Lukova zranění ukáže, co se v kom skrývá a prověří přátelství. Rozhodně doporučuji všem, kdo od dívčího románku čekají něco víc !!

jaja1989
17.04.2015 4 z 5

Kluci a holky, kdo ví v pubertě jak s nimi vycházet.

dark.ma93
06.08.2012 3 z 5

To co v pubertě si každý rád přečte.

Selekcaje
24.08.2011 4 z 5

Moc hezká knížka pro dospívající dívky a možná i kluky:) Prostě to, co může zažívat každý z nás.