Angličtina pro základní školy s třídami s rozšířeným vyučováním jazyků. Díl 1.

Angličtina pro základní školy s třídami s rozšířeným vyučováním jazyků. Díl 1. https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303479/bmid_anglictina-pro-zakladni-skoly-s-tri-Fru-303479.jpg 5 7 4

n.ezn.amy
04.11.2020 5 z 5

Začínal jsem soukromě s angličtinou pro samouky, ale tahle kniha byla první na základní škole, ze které jsme dva roky jeli. Podle mě po školní děti dobrá, nenásilně je připraví pro další studia tohoto jazyka

Varjohukka
06.09.2020 4 z 5

Učebnice, se kterou mám spojené své první opatrné "anglické krůčky" ještě na základce.

reader.007
20.10.2018 5 z 5

Na téhle přehledné a jednoduché učebnici vznikl můj (a řekla bych že celkem slušný) základ pro mou lingvistickou výbavu. Když vidím (a platím) učebnice svým dětem dnes, je mi blivno, jaký se ze školní výuky jazyků stal nechutný byznys na úkor znalostí. Navíc se mi všichni (vyučující) snaží vsugerovat, že učebnice, do které se nemusí psát, je cosi podřadného a tudíž k výuce nevhodného.

35alice
25.05.2018 5 z 5

Sqělá učebnice, v současnosti takovou postrádám ☹️

angličtina jazykové učebnice 3. ročník základní školy 5. ročník základní školy učebnice základních škol

Eva Tandlichová
slovenská, 1943
2008  73%Angličtina nejen pro samouky
1983  94%Angličtina pro základní školy s třídami s rozšířeným vyučováním jazyků. Díl 1.
1984  92%Angličtina 2
1985  100%Angličtina 3