Zvláštní oheň

Zvláštní oheň https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378051/bmid_zvlastni-ohen-y9J-378051.jpg 2 9 4

Anchor & Sophia série

1. díl

Říkají, že první generace lidí byly poháněny nízkými touhami: po poznání, po bohatství, po moci. Říkají, že lidstvo bylo tak zkažené, že Pán svět zničil ohněm. Přeživších bylo jen málo, ale během staletí se spojili a vytvořili novou civilizaci – založenou na víře, že chyby minulosti se nesmí opakovat.Bratři Clive a Clover strávili svůj život tím, že šířili toto evangelium. Když však objeví komunitu, která chce znovu obnovit rouhavé technologie minulosti postaví se město proti městu... a bratr proti bratru.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Strange Fire , 2017

MonaaLisaa
25.07.2021 odpad!

Nedoporučuji. Příběh jako takový se mi moc nelíbil. Děj byl občas zmatený a moc se nerozvíjel. Vcelku nudné čtení, kdy čekáte na nějakou zápletku nebo napětí.

Tesset
29.12.2020 2 z 5

Nebylo to to nejhorší, co jsem kdy četla, ale žádná sláva. Příběh jako takový má jistý potenciál, ale moc dobře zpracován nebyl. Další mínus je za to množství chyb. Kniha, která úplně zapadla a nikde o ní ani nebyla zmínka, pravda nezasloužila si to.

Damonka12
15.01.2019 1 z 5

Kniha se mi ani trochu nelíbila a nutila jsem se k jejímu dočtení. A konec jsem upřímně ani moc nepochopila.

Rinoa18
23.06.2018 2 z 5

Příběh skončil a ve mně zůstal pocit, že ani pořádně nezačal. Jediným důvodem, proč jsem četla stále dál, bylo právě ono očekávání, kdy se konečně začne něco dít. To se ale nenaplnilo. Přijde mi, že ani autor sám pořádně nevěděl, co se svými postavami dělat. Z mého úhlu pohledu jednoznačná ztráta času. Vše by se dalo shrnout do několika vět.

Tommy Wallach
americká, 1982