Škola jezdectví

Škola jezdectví https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127479/alexa-cvicitelka-koni-skola-jezdectvi-127479.jpg 4 33 5

Alexa se ve svých šestnácti letech ocitá před obrovskou výzvou. Jako nadšená a nadaná jezdkyně dostává možnost odjet na roční pobyt do výukového střediska slavného profesionálního jezdce Haralda Struckata. Ocitá se sama mezi cizími lidmi a navíc v nezáviděníhodné pozici protekční dívky. Čekají ji dny plné odříkání, dřiny a stesku po domově, ale i nová přátelství a trable s první láskou. To vše v prostředí koní, které nade všechno miluje. Podaří se jí prosadit a dokázat všem, že má doopravdy talent? Podaří se jí přesvědčit rodiče, že tohle je cesta, po níž se chce vydat? ... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

„Alexa - die Amazone 1 Die Grosse Chance“ , 2007

Medasek
13.08.2019 5 z 5

S koni jsem vyrůstala. Velmi mě potěšilo, jak autorka popisuje, jak fungují stáje.

sabanka
02.09.2015 5 z 5

Miluju tuto autorku. U jejích knih si vždy opravdu odpočinu a těším s ena třetí díl, na který se rovnou vrhám .

Linu
14.08.2013 5 z 5

Já souhlasím, že jméno Flavio je strašné, ale já mám knihy o Alexe moc ráda.

Adele02
12.06.2013

Tady mi Alexa přišla ještě horší než předtím. Nafoukanější než by kdo řekl. Kdyby Flavio ke konci nepřijel, tak bych se asi zbláznila. Ale taky mohl mít lepší jméno.

Jitka93
05.08.2012 5 z 5

2.díl z edice Alexa cvičitelka koní. Doufám, že časem budou i další.

Gaby Hauptmann
německá, 1957