Stále půlnoc

Stále půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193462/mid_alex-morrowova-stale-pulnoc-Dnc-193462.jpg 3 176 176

Alex Morrowová série

Klidný nedělní večer na předměstí Glasgow. Běží televize, v troubě se peče večeře. Klid naruší stará otlučená dodávka, která prorazí dveře jednoho ospalého domu. Vyřítí se z ní skupina ozbrojených mužů v kuklách. Zajmou rodinu a požadují výkupné milion liber. Útočníci jednoho člena rodiny unesou. Na místo je přivolána vyšetřovatelka Alex Morrowová. Ale kolem případu se objevuje spousta záhad. Kdo byli ti únosci? Proč si mysleli, že v normálním domě žije bohatá rodina? Rodina zarytě mlčí. Alex se noří hlouběji do případu a odhaluje podivná tajemství.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Panteon

Still Midnight , 2009

MájaM.
01.02.2018 4 z 5

Od knížky jsem nečekala mnoho,ale příjemně mě překvapila. Četla se mi vcelku dobře a musím říct,že mě i bavila:)

kukis1989
19.01.2018 1 z 5

Autorku jsem neznala a knížku jsem si koupila proto, protože byla levná. No měla jsem co dělat, abych ji vůbec přečetla. Několikrát jsem ji chtěla odložit, ale neudělala jsem to, zajímalo mě, jak to dopadne. A po přečtení nevím vůbec nic. Kdo to vše zorganizoval, proč, atd.atd. Takže za mě zklamání, první a poslední knížka od této autorky.

nikanika17
18.01.2018

Tohle jsem nějak nedokázala dočíst. Vůbec ničím mě to nezaujalo.

Eva88
02.01.2018 3 z 5

No teda...Od knížky jsem nic nečekala, o to mileji jsem byla překvapená. Děj mě moc bavil, čtivě napsáno, zajímavý a napínavý příběh. Nemohla jsem se dočkat konce, kde se vše rozlouskne. Ale. Konec mně přišel dost urychlený, nedotáhnutý a hlavně - závěrečná dvojice? Úplně postavené na hlavu. :-)

Len2očka
02.11.2017 1 z 5

Obálka knihy navnadila,obsah knihy -nikdy více.

hana2111
28.09.2017 2 z 5

Dlouhá a rozvláčná, moc mi nešla pod kůži. Je pravda, že jsem při čtení nebyla úplně v ideálním rozpoložení, proto to zkusím ještě s dalším dílem série. Ale tato kniha mi tak úplně nesedla...

phootchice
23.09.2017 4 z 5

Moc mě to bavilo. Je to taková lidská detektivka. Trochu se mi nezdálo, že Asiaté prchali z Ugandy, ale Wikipedia mi to pomohla objasnit.

asterixka
13.09.2017 2 z 5

Velké zklamání.... nakonec dočteno i s tím prapodivným závěrem..

dzafik
10.08.2017 3 z 5

Jsem zmatená..přemýšlim nad tim a opravdu se na konci nedozíme ani motiv, ani kdo byla hlava celý týhle akce..? Opravdu je Uganda v Asii..? Možná sem to jenom blbě pochopila..

hellena1523
16.07.2017 3 z 5

Podle komentářů jsem byla opravdu zvědavá, na kterou stranu se sama přikloním - jestli se mi tato detektivka bude líbit, nebo budu zklamaná. Nakonec jsem ráda, že jsem se do čtení pustila - pro mě je to dobrý průměr.
Krásná obálka! Autorka píše velmi čtivě. Ano, měla bych své výhrady k rétorice postav, ale u detektivky jsem ochotná to přejít (stejně jako miluju filmy se Stevenem Seagalem - taky vím, že tam je snad všechno špatně, ale prostě si nemůžu pomoct).
Ano, příběh nebyl tak úplně napínavý, jak jsem očekávala, a chvílemi jsem se trochu nudila, ale ve výsledku to není tak zlé - jak jsem se podle zdejších komentářů obávala. Zkrátka průměr. Nic velkého, ale četla jsem i horší.
Jsem ale moc zvědavá na následující dva díly, za které byla autorka oceněna. :-)

jprst
13.07.2017 2 z 5

Byla chyba, že jsem nevěřil většině zde uvedených komentářů, chtěl jsem si udělat vlastní názor, ale byla to téměř zbytečná ztráta času.

DominikV
04.05.2017 2 z 5

Absolutně tuctová kniha, s nikterak překvapivým dějem a s naprosto nezajímavými postavami. Na druhou stranu musím uznat, že děj se nijak nevlekl a celkem odsýpal. Dalším plusem je, že jsem knihu pořídil za 29,- kč, tudíž nemusím ničeho litovat :-)

nikol1774
02.05.2017 3 z 5

Knihu jsem si koupila jenom proto že byla levná. Už to nikdy neudělám.
Vadilo mi že hlavní postavy jsou odněkud z Ugandy a jsou to takový typický náboženský blázni. Opravdu mě kniha nějak nezaujala. Bavila mě víc z pohledu policistů.

knihomolka525
27.04.2017 odpad!

děj vedený formou dialogů.takže u mě problém :pamatovat si kdo co řekl na straně 30 když je to důležité na straně 220.A že tam toho napovídají :-( Proto,že je kniha plná dialogů nestačíte neustále obracet stránky. Pro mě velice rušivý element. .Nehledě na to, že kniha je objemná a špatně se drží v rukách.

Frenkis
21.04.2017

Kniha, která mě nezaujala. V knize skoro vůbec nebylo vysvětleno, proč zločinci provedli daný zločin, kde se dozvěděli o údajných milionech. V jedné kapitole se přeskakovalo z několika dějových linek. Kniha nebyla vůbec napínavá, žádné drama, podrobný popis daných osob a jejich charakteristika. Bohužel mám ještě další dvě knihy od dané autorky, tak kdybych to tušil, tak se ji nekupuji.
Knihu NEDOPORUČUJI, je nezáživná, nudná. Vůbec mě nevtáhla do děje.

Henry_1986
02.03.2017 4 z 5

Koupil jsem rovnou celou sérii s Alex Morrowovou, protože jí měli v akci :-) i přes ne příliš pozitivní komentáře - zapůsobily na mě obálky knih. Je to sice opravdu trochu jiný styl a možná ne tak čtivý jako severské thrillery/detektivky (ale přijde mi to více reálné než třeba trochu superhrdinovský Harry Hole - i když na toho nedám dopustit :-) ), ale jak někdo píše níže...sice slabší odvar v rámci žánru, ale stále v mezích čtivosti. Rovnou jsem se pustil do druhého dílu.

blanche11
15.02.2017

nic moc, snad to dočtu

mulder
13.02.2017 3 z 5

Mohla to být dobrá kniha, něco se mi na ní líbilo, ale má velké rezervy. Zkusím další knihu, autorce věřím a dám jí ještě šanci.

klarence
02.02.2017 1 z 5

Kniha se četla docela dobře, ale konec mi přišel strašně spatlaný ... takže jsem z toho byla taková rozpačitá.. asi bych ji jen tak nedoporučila ....

TeaPeter
21.10.2016 1 z 5

To byl teda děs... Takhle divnou knihu jsem už dlouho nečetl. Začalo to nijak a přes nic to skončilo nikde. Rozhodně bych tuhle knihu nikomu nedoporučil.