Skrytý záměr

Skrytý záměr https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504576/bmid_skryty-zamer-RET-504576.jpg 3 15 4

Alex Cross série

Po hrůzných útocích na několik významných představitelů vlády se americká společnost otřásá v základech. Vychází najevo, že vraždy mají na svědomí atentátníci, kteří se při plnění úkolů z vyšších míst neštítí ničeho. Alex Cross stojí před nejzapeklitějším případem své kariéry. Musí vyřešit, kdo stojí za snahou o převrat, a odvrátit tak nebezpečí třetí světové války.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Target: Alex Cross , 2018

WaN635
27.01.2024 3 z 5

Já mám Crosse a jeho rodinu v oblibě, ale tento díl fakt ne. Tohle bylo tak nereálné, že mě to prostě nebavilo.

anovy64
02.06.2023 3 z 5

Sérii s Alexem jsem měla ráda, ale začínám mít pocit, že už to není ono. Tento díl byl dosti nereálný, měla jsem co dělat, abych se v tom množství jmen zorientovala, takže jsem z knihy moc požitek neměla.

čef
13.03.2023 3 z 5

Dosti povrchní a těžko přijatelný příběh o sletu nájemných zabijáků ve Washingtonu a okolí zajišťující nepochopitelný státní převrat. Alex Cross zase vymýšlí a předvídá skoro všechny kličky, smyčky a bitcoiny. Zřejmě nejlepší jsou popisy akčních situací, kterých je zde naštěstí nepočítaně, takže ctitelé tohoto žánru nebudou určitě tolik zklamáni tak, jako my ostatní.

Janaves
19.01.2023 5 z 5

Trochu drsné, ale napínavé,čtivé.Alexe i celou jeho rodinu mám ráda. Těším se na jeho další případy.