Jack a Jill

Jack a Jill https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/2760/bmid_jack-a-jill-sUs-2760.jpg 4 214 214

Alex Cross série

Někdo zabil jednoho z nejmocnějších mužů amerického Senátu - a celý svět je vzhůru nohama. Někdo zabil malou černou dívku v centru Washingtonu - a zdá se, že to nikoho nezajímá. Jenom policista z oddělení vražd Alex Cross má podezření, že zlo, které udeřilo na obou stranách společenského žebříčku, má stejnou tvář.

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Alpress

Jack & Jill , 1996

Evus
03.06.2015 4 z 5

Na můj vkus už zbytečně překombinovaný děj, ale jako odpočinek mezi učením se na státnice fajn.

IlonaIlona
12.05.2015 4 z 5

Výborná a překvapivá

petka-2007
02.02.2015 5 z 5

Mě se kniha moc líbila. Měla spád, bavila mě. Když jsem si již myslela, že je vše vyřešeno, autor přidal překvapení a já stačila jen koukat. Opravdu mistrné kombinace. Jeden jediný aspekt mi vadil, a to, když Sampson v překladu oslovoval Alexe "Zlatíčko"...., ale rozhodně to nesnížilo hodnotu příběhu, jen mi to k tomu všemu vůbec nešlo...

cie
14.01.2015 3 z 5

Trochu slabší díl, i na mě tentokrát bylo dost překombinováno a v podstatě sám autor prozradí kdo bude Jack a Jill...ani o moc lepší nebyl druhý případ, který Cross vyšetřoval souběžně...možná se mi to tak nelíbilo jako ty předchozí díly, protože je v tomto díle Alex Cross vylíčen jako dokonalý muž s dokonalou povahou, dokonalý vyšetřovatel a má dokonalé děti, které ho zbožňují, prostě nikde žádná chyba. SPOILER A už vůbec reálné mi nepřijde to, že Cross najde vraha, který zabil prezidenta (!), objasní celý zamotaný případ, dopadne vraha a oni ho pak suspendují, protože přitiskl ke zdi kolegu kriminalistu? Ha, ha!

koki.veru
27.09.2014 5 z 5

Třetí kniha v sérii s Alexem Crossem, stejně úžasná jako první dva díly. Zajímavé je, že v této knize můžem sledovat dva děje a dva zabijáky, které se navzájem časově prolínají. Nádherná kniha :)

Bača
08.10.2013

Patterson opět nezklamal a v díle Jack a Jill mě opět dokázal přišpendlit veškerou pozornost jen na knihu a ocitnout se po boku Alexe Crosse a Johna Samsona v kolotoči vyšetřování. Patterson dokáže čtenáře nejen vtáhnout do děje skvělými dialogy, ale také hrůzami, které dokáže popsat do posledního detailu. Kniha má neskutečný spád a ikdyž jsem tušil trochu ¨návnadu¨ kdo stojí za vraždami, Patterson si opět dokázal najít skulinku, kterou mě odrovnal a já opět netrefil. =) Skvělá kniha a vřele doporučuji všem, kteří váhají nad tímto autorem. Jednoduše, přestaňte váhat a pusťte se do čtení, rozhodně nebudete zklamáni!!! Jedině snad druhý den v práci, kdy vám budou chybět ony nedospané hodiny věnované čtení... =)

Dumicek
16.09.2013 5 z 5

Opět bezkonkurenční čtivo! Četla jsem jedním dechem. Alex Coss je výborně napsaná postava a já si ji zamilovala :) Patterson ví,jak čtenáře udržet napjatého až do konce. S jeho knihami se rozhodně nenudím a vždy mě mile překvapí. Jack a Jill a jejich brutálně spáchané vraždy se prolínají s morbidními vraždami malých dětí,které Vám při čtení berou dech! Mrazí Vám až na zádech a trnete hrůzou,ale opět je kniha odlehčena humornými dialogy mezi Crossem a Samsonem. Tato kniha má vše, co má mít..Jedině než doporučit :)

Kubíííína
15.06.2013 5 z 5

Velmi strhující, můj oblíbený autor opět nezklamal.

Val
31.10.2012 5 z 5

Tak podle mě rozhodně jedna z jeho nej...... Alexe Crosse mám čím dál raději a v této knize je vykreslen nejen jako skvělý psycholog a policista , ale hlavně jako úžasný člověk . Patterson je génius !

pamica
16.06.2012 5 z 5

Samá zápletka a zvrat-takže ani chvilku nejdete jedním směrem....
No jdu hned číst další díl "Kočka a myš"

malen
09.10.2011 3 z 5

tak z těch , které jsem od tohoto autora četla, se mi tahle zatím líbila nejmíň

bovinka
15.07.2011 5 z 5

Mě tahle kniha šokovala asi nejvíc. Spousta zvratů. Dobře se četla

Kunstábl
06.05.2011 2 z 5

Nic moc, konec je rozvleklý. Je to spíš slabá knížka - v porovnání s jinými od stejného autora